Ozdoby s vlastnými rukami. Náhrdelník stuh a korálkov. Hlavná trieda s podrobnou fotkou

Ako sa často stáva, že sme si kúpili nové šaty alebo inteligentnú blúzu a my im nemôžeme nájsť ornament. Pôjdeme do mnohých obchodov, meriame veľa možností, ale všetko sa nám nepáči. Táto farba nie je rovnaká, veľkosť a niekedy cena nepáči, čo tiež výrazne ovplyvňuje výber. Preto niekedy je oveľa jednoduchšie vyrábať šperky sami. Vhodná farba a veľkosť. Nebude to trvať veľa času na jej vytvorenie - asi tridsať minút.

A pokiaľ ide o šetrenie peňazí, tento náhrdelník si nevyžaduje špeciálne investície. Najmä preto, že môžete rozobrať staré korálky, ktoré sú už unavené alebo zastarané a dať im nový život. Dnes zoberieme do úvahy jeden z najjednoduchších typov tkania z pások a korálkov, ale existujú samozrejme zložitejšie varianty prekladania.

Použitím rôznych hrúbok pások a rôznych veľkostí korálkov môžete získať všetky možnosti tejto dekorácie. toto náhrdelník stuh a korálkov budeme vykonávať v klasickej čiernobielej farebnej schéme. Môžete si však vytvoriť vlastnú exkluzívnu výzdobu akejkoľvek farby, ktorá sa vám páči.

Ak chcete vyrobiť náhrdelník, potrebujete:

1. čierne a biele koráliky

2. Silná niť alebo voskovaná šnúra

3. Ihla so širokým očkom

4. Páska Satin

5. Páska matná (nohavica)

Náhrdelník stuh a korálkov majstrovej triedy.

Takže začneme robiť naše dekorácie. Vezmeme si hrubú niť a ihlu so širokým okom a začneme na ňu zachytiť matnú pásku, ako je znázornené na fotografii.

náhrdelník stuh a korálkov

V tejto hlavnej triede používame stuhu na nohaviciach, ale namiesto toho si môžete vziať satén, je to ako niekto podobný. Pevne utiahneme.

náhrdelník stuh a korálkov

Malo by sa vziať do úvahy, že jeden uzlový uzol na niť na upevnenie pásky nebude stačiť, bude untie a náš náhrdelník sa ľahko rozpadne. Aby bola silná, je lepšie urobiť niekoľko stehov v oboch smeroch, t.j. šiť zostavené pásky. Rovnakým spôsobom konáme aj na konci náhrdelníka. Pre silu môžete namiesto hrubého vlákna použiť aj voskovaný kábel. Potom reťazec tri korálky.

náhrdelník stuh a korálkov

V závislosti od toho, aký náhrdelník chceme získať, môžete medzi pásikom alebo viacerými vláknami navliekať jeden korálek. Potom sme znovu šiť na pásku.

náhrdelník stuh a korálkov

Týmto spôsobom pokračujeme v striedaní pásky s korálkami, až kým nebudeme mať správnu veľkosť korálkov.

náhrdelník stuh a korálkov

Do prijatých korálkov sme šiť saténovú stuhu, pomocou ktorej budú viazané na luk.

náhrdelník stuh a korálkov

To je všetko naše korálky vyrobené ručne z pások a korálkov ready.

náhrdelník stuh a korálkov

náhrdelník stuh a korálkov

náhrdelník stuh a korálkov

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

83 − = 82

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: