Ako vyrobiť náramky z korálkov? Najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiami

Takéto ručné ozdoby ako náramky z korálkov sú oceňované mnohými módnymi ženami, pretože im dávajú potrebnú individualitu a úplnosť. Ak chcete urobiť takúto originálnu vec, budete potrebovať len veľmi málo materiálov a času, ale výsledok bude viac ako chvála.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

K výrobe šperkov, mali by ste zvoliť saténová stuha v dvoch farebných prevedeniach, jeden z nich by mal mať šírku 1 cm, a druhá -. 1,5-2 cm krátke, ich šírka by mala byť taká, že úzky bol umiestnený na vrchole široký, a preto nižšie marže boli sú dostatočne jasne viditeľné. Zmerajte 100 cm širokú stuhu a 30 cm úzku. Môžete si vybrať farby materiálu podľa vašich predstáv.

Pri výbere korálkov by ste mali vždy brať do úvahy nielen ich veľkosť, ale aj veľkosť pások. Napríklad väčšie prúty by mali byť vybraté a širšie pásky. Je dôležité, aby farby všetkých materiálov boli v súlade s ostatnými.

V prípravnej fáze výroby by mala byť rozložená na pohodlný povrch pásky. Dajte široký, odsadenie asi 12 cm a vložte úzku. Klepnite uprostred v strede - môžete steh ručne, alebo ho môžete šiť na písacom stroji. Budete potrebovať šev, aby ste netkali látku.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Ďalším krokom je montáž, budete musieť šiť všetky korálky na látku. Treba poznamenať, že to nie je tak jednoduché, ako sa zdá. Atlas je pomerne šmykľavý a nie je ľahké šiť korálky na to. To je dôvod, prečo by ste mali najprv šiť bez bannerov, a potom by ste mali už vytvoriť malý záhyb z pásky, aby lopta zmizla medzi dvoma hrbolemi. Nezabudnite opraviť tento záhyb s niťou. Zoberte do úvahy zaoblený tvar pri šití - medzi záhyby, nechajte dostatok miesta tak, aby sa náramok neskôr ohýbal v rôznych smeroch. Uistite sa, že ste nechali jedno šité - bude potrebné zdobiť zámok. Keď je všetka práca takmer dokončená, mali by ste závit ihla niť cez všetky vrásky a korálky, aby sa zostavil výrobok do jedného. Toto naťahovanie sa môže vykonať niekoľkokrát, aby bola vec solídnejšia.

Všimnite si, že vnútornosť nie je príliš atraktívna - všetky vlákna a švy sú dokonale viditeľné. Aby ste dosiahli vynikajúci vzhľad, musíte odstrániť kúsok požadovanej dĺžky zo širokej pásky. Jemne šiť tento kus pásky dovnútra, snažte sa čo najmenej viditeľných švov, ako je to možné.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Takže teraz môžete pokračovať do finálnej etapy - montáž zámkovej západky. Po prvé, mali by ste spievať okraje pások s zápalkami alebo zapaľovačmi, čo im pomôže nie "loach". Potom z okraja, kde vyčnieva menšia časť pásky, je potrebné vytvoriť uzol v blízkosti prvého korálka. Postupne ju utiahnite, pretože by sa mala ukázať veľmi krásna a čistá. Na druhej strane by mal zostať pomerne dlhý úsek širšej pásky. Mal by sa premeniť na atraktívny luk, ktorý bude slúžiť ako západka a dodatočná výzdoba. Stuha sa niekoľkokrát zložila a uprostred šiť zberný šij, v strede šiť zostávajúcu guľu.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Na našich stránkach nájdete aj majstrovskú triedu tvorby náramku a náušníc z korálkov a kovových príveskov.

Ako vytvoriť náramok z korálkov "poník"

Korálky "poníky" majú neobvyklý tvar - to je istý kríž medzi loptičkami a valcami. V sortimente obchodov pre šitie môžete nájsť "poníky" rôznych farieb, môžu byť dokonca lesklé a žiariace v tme. Okrem toho ich náklady sú pomerne malé.

Ako základ pre dekoráciu po ruke môžete použiť tenký elastický pás, ktorý uprednostňuje hrúbku 0,7 mm. Bude ťažké previazať hrubšie pružné pásy s uzlom a tenší sa ľahko rozbije s napätím alebo počas prevádzky.

Ďalším krokom je prísť s dizajnom. Samozrejme, môžete jednoducho vtlačiť viacfarebné "poníky" v náhodnom poradí, ale je ešte lepšie použiť náramkové vzory z korálkov. Keď si zvolíte schému, je lepšie ju načrtnúť. Možno budete musieť opakovať viac ako jedenkrát, kým veľkosť dekorácie nebude zodpovedať vášmu zápästiu. V priemere musíte použiť 25-32 "poníkov", ak to urobíte pre dieťa, potom môžete obmedziť 20-25 kusov.

Držte sa na voľnom konci gumového pásu, otočte sa o cca 30 cm, samozrejme, že taký veľký náramok nebude končiť, ale nebolo by to ublížiť tomu, aby mal dĺžku. Teraz pokračujte do vlákna, ponechajte voľný koniec gumy (nechajte asi 4 cm).

Gumová kravata, dvojité zapínanie s malým silným uzlom. Uzol by nemal byť príliš slabý, inak sa vaša tvorba jednoducho rozpadne, ale príliš veľa ťahať, keď nie je možné utiahnutie, aby nedošlo k prasknutiu gumičiek. Pamätajte si, že v tomto štádiu práce sa základňa stále naťahuje z cievky, a preto je potrebné ju odstrániť vedľa uzliny.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

A tu je niekoľko tipov pre majstrov:
1. Ak chcete začať, sú perfektné "pony", ale tam sa nezastaví, používať iné plastové guľôčky, napríklad vo forme bukovok abecedy, motýle, hviezdy, srdce. V obchode so šijacími potrebami nájdete tie najneobvyklejšie možnosti.
2. Keď je vaše ručné výrobné dielo pripravené, odporúčame vám aplikovať na nechty trochu bezfarebného laku na nehty - to pomôže posilniť. Súhlasím, je to urážlivé, jedlá šperky budú roztrhané počas montáže.
3. Ak ste si kúpili veľa "poníkov" a iných odrôd, potom je pre ich skladovanie veľmi výhodné používať plastové boxy, ktoré majú veľké množstvo priehradiek.
4. Nemali by sa obmedzovať na produkty v jednom rade. Keď dosiahnete určité percento zručnosti, potom nevyhnutne prejdete na zložitejšie techniky, napríklad na dvojradové alebo pletené náramky.

Nezabudnite si vytvoriť šamballový náramok s vlastnými rukami.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Náramok z korálkov - majsterka "Letné bobule"

Po prvé, na výrobu takýchto náterových prípravkov je potrebné pripraviť 7 členov:. Rondel 4 o priemere 0,9 cm a 3 - o priemere 1,2 cm Potom bižutérie kolík a nanizhite kruhový lem v rámci dvojice guľôčok veľkosti 6 / 0. Jeden koniec čapu pomocou klieští ohybe slučky, druhý hrot skrátiť pomocou klieští musí zostať približne 0,7 cm. Then presne rovnakú slučky ohybu a druhý hrot.

Keď sú všetky 7 prvkov pripravené, budú musieť byť navzájom spojené v reťazci. Striedajte "veľké" a "malé" prvky, ktoré ich spájajú pomocou šperkov. Zároveň treba poznamenať, že "malé" obrobky začínajú a ukončujú prácu.
Na jednotlivých kruhoch visiace korálky, vyrobené vo forme listov, všetko, čo potrebujete na šitie 16 kusov. Na oboch stranách každého krúžku, ktorý spája prvky, je potrebné pripevniť jednu perličku.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Pomocou klieští, pevne spojte konce krúžkov navzájom, to umožní, aby sa prvky počas prevádzky nehrozili. Teraz zostáva len pripojiť zámok, ktorý je možné zakúpiť v obchode na vyšívanie.

To je skvelé náramok z korálkov a korálkov. Môžete vidieť viac originálnych nápadov na výrobu korálkových náramkov na našej webovej stránke.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Tkanie náramkov z korálkov a drôtov

Vezmite drôt, na ňom prvú korálkovú perlu, na samom konci drôtu pomocou klieští s guľatými nohami vytvorte slučku. Na druhom konci vytvorte ďalšiu slučku, otočte drôt a začnite ho obopínať nielen okolo samotnej slučky, ale okolo perly (potrebujete ju pokryť približne o tretinu). Prekonajte celú perlu a opakujte všetky rovnaké manipulácie okolo druhej slučky. Očistite drôt. Máte podrobnosti o náramku, musíte urobiť ďalších 6.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Pripravte časti reťaze. Ak chcete, aby sa výrobok voľne pohyboval, pripojte ho pomocou spojovacích krúžkov, inak použite očné krúžky: otvorte kliešte s nižšími a pripojte ho k hornému nasledujúcemu dielu.

Odrežte kus drôtu 8 cm dlhý a ohýbajte ho na polovicu, ohýbajte časť v zákrute pomocou kruhových nosných klieští a vytvorte slučku z dvojitého drôtu - to sa ukázalo háčik-hák. Táto slučka by mala byť pripevnená na poslednú perlu. Na druhom konci náramku vytvorte tiež spojovací krúžok z drôtu, do ktorého bude závitový hák závitovaný.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Budete určite unesení korálkami z korálkových náramkov.

Korálky náramky vlastnými rukami

Okrúhle korálky prírodného kameňa získavajú popularitu, pretože mnohí veria, že kameň má svoju vlastnú energiu, môžu sa stať originálnymi talismaniami.

Vezmite kruhový kameň s otvorom, napríklad, Sard (za predpokladu, že je schopný zabezpečiť proti zlu a upokojujú myšlienky) a tlačiť ho pevne na čape a druhý koniec prostredníctvom Kliešte kliešťami a tiež tvaru slučky, odrezaním zbytočné. Vyrobte ešte jeden takýto obrobok.

Nalejte niekoľko karnelov na priehľadnú tenkú čiaru a na okraji by mali byť umiestnené 2 kovové perličky s veľkým otvorom. Teraz nakrájajte konce v častiach, ktoré boli vytvorené v predchádzajúcej fáze a presne v uchu, ktoré ste vytvorili vlastnou rukou. Prejdite po oboch stranách náramku a znova pretiahnite okraj línie pozdĺž druhého kruhu do kovovej okrúhlej červky a preneste ju do stredu plavidla. V dôsledku toho by očko čapu malo mať slučku a konce línie - stretnúť sa, aby sa utiahli.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Presné utiahnite okraje, dotiahnite línie a núťte oko, aby sa skrylo pod guľôčku. Podstavec sa viaže na dvojitý uzol a nedotýkajte sa tak, aby sa výrobok mohol ľahko namontovať do ruky. Jeden okraj na kovovú guľu v jednom smere, druhá pôsobí podobne, ale smeruje opačným smerom. Koniec linky pod kovovou časťou je viazaný už trojitým uzlom, odrezaný chvost. S druhým tipom urobte to isté. Mali by ste mať flexibilný had. Do kolíkov čapu pripevnite reťaz s veľkými článkami - na jednej strane šiestich väzieb a na druhej strane - na 3 spoje. Na spojovacom krúžku krátkeho reťaze zaveste zámok karabíny so zavesením, pri dlhom pripojení závesného konca. Ak nerozumiete žiadnym manipuláciám, vždy sa môžete pozrieť video náramky z korálkov.

Ako vyrobiť náramky z korálkov? najlepšie nápady a majstrovské kurzy s fotografiou

Nezabudnite naviazať náramok korálkov a korálkov.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

87 + = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: