Ako vyšívať portrét s krížom

Tí, ktorí radi vytvárajú a dávajú neobvyklé darčeky vlastnými rukami a vedia, ako vyšívať kríž, navrhujeme náš malý príbeh o tom, ako vyšívať portrét na tkanine vlastnými rukami.

Dnes sa stala veľmi populárnou prezentáciou ako darček portréty vyrobené v rôznych technológiách, môžete si napríklad vybrať fotografiu na plátne, objednaťs ktoré môžete špeciálne dielne, alebo požiadať priateľa umelca maľovať portrét s olejom, a ďalší portrét spáliť, vyrezávať alebo vyšívať, ako to urobiť bude ďalej povedať nižšie.

Na vytvorenie vyšívaného portrétu potrebujeme:

- jasný veľký obrázok, ktorého kópia bude náš vyšívaný portrét;

- plátno;

- vyšívací rám;

- nitky na vyšívanie;

- ihla na vyšívanie;

- nožnice;

- špeciálny počítačový program na spracovanie fotografií.

Ako vyšívať portrét s krížom

Vyšívanie portrét s krížom - odporúčania.

Je dôležité, aby fotografie, s ktorou sa budete vyšívať portrét bolo jasné a veľké, je žiaduce, aby v ňom nebolo žiadne pozadie, čo značne komplikuje prácu jej spracovania pomocou špeciálneho programu. Taktiež čierne a biele výšivky portrétov, nefarbené vyzerajú oveľa lepšie, takže vopred s pomocou príslušných redaktorov farbu fotografie. Pokiaľ ide o samotný program, ktorý vám pomôže otočiť fotografiu do schémy výšivky, odporúčame použiť nástroj Pattern Maker, ktorý rýchlo a ľahko zvládne túto úlohu.

Ako vyšívať portrét s krížom

Akonáhle je požadovaná portrét režim výšivka bude vo vašich rukách, vyzdvihnúť potrebné farby nití a postupuje priamo k vyšívanie výrobkov, prípad je pomerne časovo náročné a pracné, ale výsledok stojí za to. Najlepšie je, aby táto výšivka používala klasický krížový steh a vyšívala v dvoch alebo troch závitoch v závislosti od hustoty plátna.

Aj v technike vyšívacieho krížového stehu môžete vyšívať aj iné zaujímavé diela - maľby so zátišími, krajinami a dokonca i ikonami.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 + = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: