Scrapbooking pohľadnice pre chlapca

Niekedy chcem potešiť môjho malého muža s krásnou pohľadnicou vlastnými rukami a vyjadriť svoje nehovoriace materské pocity. Ak máte aj dcéru, môžete ju pripojiť aj k vytvoreniu majstrovského diela. Dieťa, samozrejme, bude šťastne preniesť brat a jeho lásku. čo scrapbooking pohľadnice chlapec môžem to urobiť?

scrapbooking pohľadnice chlapec

Najskôr rozhodnite o všeobecnej myšlienke a štýle pre budúcu pohľadnicu. Môže odrážať záujmy a záujmy vášho chlapca. Ak má rád futbal alebo tenis - urobí si pohľadnicu vo forme lopty alebo rakety; ak má obľúbenú kapelu alebo tím - vytvorí si koláž s imidžom na obale; ak má rád autá, potom mu urobí pohľadnicu vo forme auta.

scrapbooking pohľadnice chlapec

Ako dekoratívne prvky pre scrapbooking pohľadnice chlapec môžete použiť:

* pre vojenské pohľadnice - mini-modely kulomety, pištole a iné vojenské vybavenie, kovové bradavky a malé fotografické rámy;

* pre pohľadnice na automobily - papierové a kovové modely motocyklov a automobilov, miniatúry a kormidlá, samolepky a ozdobné rohy z ocele;

* pre pohľadnicu pre mladých rybárov - háčiky, plaváky, modely malých rýb z rozvíjacej súpravy pre deti, vinylové volumetrické nálepky a rybie magnety.

scrapbooking pohľadnice chlapec

Ak navštívite novorodenca, existuje veľa nápadov na takéto karty. Napríklad urobte zábavnú a nezvyčajnú kartu vo forme plienky alebo kočík, pomocou scrapbooking papiera. Napíšte do vnútra krásne a milé slová - a vaša pohľadnica nenechá nikoho ľahostajným.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: