Pletené pletenie. rukavice

obvykle, pletenie náplasť háčkovanie alebo pletacie ihlice je veľmi jednoduchá a ľahká úloha, a to aj pre začiatočníkov needlewomen, ktorí práve zvládli základné pletacie vzory pre začiatočníkov.

Pletené pletenie. rukavice

Takéto malé potrebné veci vyrobené vlastnými rukami robia akýkoľvek interiér viac domáce a teplé, preto sa uistite, že ste sa jasným a elegantným, pletené držiaky potrubia v technike reťazového pleteniaja a my vám v tomto pomôžeme a povieme vám, ako to urobiť.

A tak, ako viazať držiteľov, v technikách pleteniny.

Najprv musíme nájsť správne materiály a nástroje, a to:

- Akrylová priadza dvoch farieb (napríklad žltá a zelená) - každá 15 gramov;

- háčik č. 1,5-2, ten, ktorý sa bežne používa na výrobu pletených obrúskov.

Popis práce:

Pletené pletenie. rukavice

Horná časť pripináčika.

Vezmeme vlákno žltej farby a vytočíme reťaz 6 vzduchových slučiek (VP), potom sa k nemu pripojíme pomocou prstenca (spojenie ST).

Ďalšie:

Riadok ako prvý. Strihame 6 stĺpikov VP / I háčikom (ST c / n) v kruhu - 3VP / a opakujeme od / do / štyrikrát. Celkovo šesťkrát a dokončiť sériu spojení. ST.

Číslo druhej. Budeme pliesť podľa schémy série, pripojením každého zväzku k predchádzajúcemu podľa schémy a ukončením série spojení. ST.

Kvetináče.

Z vlákien zelenej farby napíšeme reťazec 6 EP a spojíme ho s krúžkom pomocou co.

Ďalšie:

Riadok ako prvý. Pletené dráha 5 Bn 2 PT / n (nedokončený) zviazané v kruhu - 4VP, / 1 bar, bez sc (CT w / o) v kruhu - VI 4-2 PT / n (nedokončený) pliesť dohromady ring - 4ВП / a opakujte od / do / štyrikrát, celkovo iba 6 krát. Dokončime niekoľko káblov. ST.

Spodná časť pripináčika.

V závitoch zelenej farby napíšeme reťazec 6 EP a spojíme ho s krúžkom za pomoci spolupracovníka.

Ďalšie:

Riadok ako prvý. Pliesť 3 VP zdvíhania / 11 CT c / n v kruhu a dokončiť radu spojov. ST.

Číslo druhej. Pletené 4 VI zdvíhacie - 1 stĺpec s dvoma sc (PT s2 / N) v 1. VI zdvíhania / 2 PT c2 / n ďalšie PT / N spodného radu / a opakujte postup od / k /. Dokončime niekoľko káblov. ST.

Tretia séria. Pletené 4 VI zdvíhanie - 1 CT c2 / n v 1. VI zdvíhanie - 1 CT c2 / n ďalšie PT C2 / n spodného radu / 2 PT c2 / n ďalšie PT C2 / n nachádzajú v dolnom rade - 1 CT c2 / n v ďalšom CT c2 / n spodného riadku / a opakujte od / do /. Dokončime niekoľko káblov. ST.

Riadka štyri. Pletené 4 VI zdvíhanie - 1 CT c2 / n v 1. VI zdvíhanie - 2 PT C2 / n ďalšie 2 PT C2 / n spodného radu / 2 PT c2 / n ďalšie PT C2 / n nachádzajú v dolnom rade - 2 PT c2 / n v ďalšom 2. c2 / n spodného riadku / a opakujte od / do /. Dokončime niekoľko káblov. ST.

Riadka Piata. Pliesť 1 VP zdvíhania - 1 ST b / n v ST c2 / n spodného radu. Dokončime niekoľko káblov. ST a odstrihnite niť.

Riadok šiestej. Pliesť priadzu žltej farby 4 VP zdvíhania - 1 ST c2 / n v ST b / n spodného radu. Dokončime niekoľko káblov. ST a odstrihnite niť.

Siedmy riadok. Pletacia priadza zelená 1 VP zdvíhanie - 1 polievková lyžica b / n ďalšie CT w / o spodnú rade - 1 "Pico" - / 2 lyžice b / n v ďalšie 2 lyžice b / N spodný rad - 1 "piko" /, opakovať z / do /. Dokončime niekoľko káblov. ST a odstrihnite niť.

Smyčka.

Vyberieme reťazec 30 EP, vložíme prsteň do krúžku a spojíme jednu sériu ST b / n.

Zostava.

Šijeme hornú časť a kvetinu a potom ich šiť na dne s ihlou s nitom.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 76 = 81

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: