Plážový klobúk háčkovaný. Schéma a popis

Chystáte sa odpočívať pri mori alebo oceáne a starostlivo premýšľať nad šatníkom, snažiac sa nezabudnúť na nič. Už sme našli naše obľúbené topánky, oblečenie, plážovú tuniku v našom kufri, ktoré šili, používali našu majstrovskú triedu a mnoho ďalších potrebných vecí, ale úplne zabudli na letný klobúk.

Čo mám robiť? Čas na nákup takého je neopustil, rezervácií leteniek, vykonaná v predstihu a niečo zmeniť, je ťažké dosť, a je to stojí za to? Nezúfajte, môžete ešte opraviť cestu k odpočinku, ktoré chytiť priadzu svetlé bavlnené nite a hákom pre pletenie, ale najprv prečítať tejto publikácie starostlivo, v ktorom sme vám povie, ako zviazať svoj vlastný plážový klobúk, veľmi ľahko a rýchlo.

Plážový klobúk háčkovaný

Takže, pletené plážový klobúk háčkovanie.

Ako bolo uvedené vyššie, budete musieť pracovať dobre, lepšie ako mercerized bavlnenej priadze, ktorá by mala byť pletené na polovicu tak, aby výrobok mohol správne držať požadovaný tvar a hák číslo 2-2,5.

Tento klobúk je pletený podľa princípu háčkovania háčkovaním háčkovaním, ale mal by sa začať písaním reťaze štyroch vzduchových slučiek, ktoré potom musia byť uzavreté v kruhu.

Prvý kruhový rad musí byť navlečený nasledujúcim spôsobom: spojte reťazec troch zdvíhacích slučiek a potom spojte jedenásť zväzkov spolu s jedným háčkom.

Druhá kruhová rad: úplet tri mamutka slučky, potom tri vzduchu vyvyazat klenby slučku a pripojiť ho na stĺpec s jednou sc dolnom rade, ako jedného stĺpca sc. Potom z rovnakého stĺpca spodnej rade vyvyazat iné miesto s jedným sc a odkaz po oblúku z troch vzduchových slučiek, ktoré spájajú rovnakým spôsobom ako predchádzajúci. Opakujte to isté až na koniec série.

Tretí a všetky nasledujúce rady by mali byť pletené podľa nižšie uvedeného diagramu, pričom všetky oblúky, v ktorých sa skladajú z troch vzduchových slučiek.

Háčkovaný klobúk - schematický diagram.

Plážový klobúk háčkovaný

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + = 12

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: