Quilling. Obálka za peniaze na oslavu. Hlavná trieda s podrobnou fotkou

Často sa chystáme na akúkoľvek oslavu, ponáhľame sa pri hľadaní daru alebo prezentácie pôvodcovi oslavy. Po prechádzaní desiatkami obchodov čelíme skutočnosti, že nie je možné nájsť vhodný darček. A stane sa, že vyberiete správnu vec, zdá sa, a on nemá rád zvlášť narodeniny. Tak prečo to je to?

Najlepšie je prezentovať peniaze! Mnohí považujú takýto dar za obscénny a nevhodný, že je to znak zlého vkusu atď. Avšak dnešné názory na život diktujú nové pravidlá a správanie. Takže ste sa rozhodli dať peniaze a len peniaze. Ako ich predstavíte? Potrebujete darčekové balenie a malo by to byť krásne a nádherné. Darčekové obálky sa predávajú v akomkoľvek obchode, ale môžete si to sami.

Skúsme to urobiť peňažné obálky v technike quilling z týchto materiálov:

1. Obyčajný papier

2. Nožnice

3. PVA lepidlo

4. Skúšobný papier

5. Hůlka alebo špáradlo

6. Niekoľko korálkov

7. Malý kliešť

8. Túžba a fantázia

Obálka pre peniaze majster triedy.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Ak chcete vytvoriť obálku, musíte 3x sklopiť bežný kancelársky papier. Rohy hornej uzatváracej časti budú zaoblené. Vnútri - lepidlo s lepidlom. Obálka je pripravená.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Začnime dekoráciu. Aby ste to urobili, musíte najprv premyslieť, ktorá kompozícia sa najlepšie hodí na túto príležitosť. Ak je pôvodcom oslavy človek, potom obálku vyzdobíme striktne, v chladných farbách as minimálnou sadou prvkov. Ak chcete dávať ženám taký dar, potom je fantázia neohraničená. Obálku môžete zdobiť ružami, sušenými kvetmi, čipkou, opletím, perím, kryštálmi alebo nálepkami. Môžete použiť všetko! Ale dnes používam quiltingovú techniku. Najprv urobíme pár otvorených kadeřníc (kde bez nich?) Pastelové farby.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Použije sa papier a špeciálna hůlka. V prípade okvetných lístkov používame papier iného odtieňa.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Krásne položte všetko na obálku a vložte ju lepidlom.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Zlatý luk doplní dekor a poskytne náladu.

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

darček peňažné obálky v technike quilling pripravený na prezentáciu. Nezabudnite dať potrebné účty. Dajte len tie správne darčeky!

quilling. Obálka za peniaze na oslavu

Autor: Alen-36

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 85 = 91

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: