Obal na gitaru zo starých rúk vlastnými rukami. Majstrovská trieda

Pokračovanie v téme "Druhý život starých vecí. Čo môžete robiť s džínsy »povieme vám, ako zmeniť staré džínsy na pohodlné krytie na gitaru.

Po takejto zmene budete musieť kúpiť iba hudobný nástroj a môžete to urobiť na tejto stránke: http://sibklavishi.ru/.

A tak, kufrík pre seba. Pre prácu potrebujeme:

- staré džínsy;

- korzetová páska;

- blesky s dĺžkou asi päťdesiat centimetrov;

- milimetrový papier;

- jednoduchá ceruzka;

- krieda;

- centimetrovú pásku;

- silné vlákna;

- šijací stroj;

Obal na gitaru zo starých rúk vlastnými rukami

Podrobný opis práce.

Prvý krok. Najprv musíme urobiť vzor. Aby sme to urobili, na grafovom papieri sme kresliť jednoduchú ceruzku okolo gitary a vystrihnúť vzor pozdĺž obrysu.

Druhý krok. Potom rezné staré rifle sostrochim je do širokej plátno, a prenesie sa do vzoru sú konštruované s prihliadnutím prídavok na šev (dva kusy zrkadlovo) Tiež je potrebné znížiť dlho šírku pásu z pätnástich až sedemnásť centimetrov.

Tretí krok. Ďalej vyškolení ručne a potom šiť s použitím šijací stroj, na druhej strane, na dve hlavné časti, vložením spodné ohýbacie vzoru rez gitara široký pás pre pokrytie hĺbku. Zároveň nezabúdajme na jednej strane, aby sme nechali miesto na zapínanie obálky o šírke šesťdesiat centimetrov.

Krok štyri. Šitím zips do zostávajúceho otvoru na pripevnenie krytu. zošívané kufrík pre seba - Pripravte sa!

Obal na gitaru zo starých rúk vlastnými rukami

Krok päť. K hotovému vankúš Živôtik stuhou šiť rukoväť, dĺžku dvadsaťpäť až tridsať centimetrov, môžete ušiť koncové popruh pre nosenie na gitaru v jeho prípade, že "cez rameno".

Krok šesť. Na požiadanie môžete ozdobiť poťah nášivka, výšivky alebo steh kríža, maliarske farby, alebo len šiť mu veľa farebných tlačidiel rôznych veľkostí.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: