Antis iš popieriaus. Schemos origami

Kitas įdomus origami modelis yra popierinė antis. Ir nors yra keletas būdų, kaip sulankstyti šią vandens paukštį, mes pasirenkame paprasčiausią. Kad šis skaičius galėtų net susidoroti su vaikais. Ir jei pasiimsite tekstūruotą gražią popierių, skirtą ančiai, jis atrodys labai stilingas ir originalus. Taip kaip padaryti origami ančių?

Antis iš popieriaus. Schemos origami

Norėdami surinkti modelį "Ančių origami. Schema"Jums reikės:

  1. Kvadratinis tam tikros spalvos popieriaus lapas (pasirinktas savavališkai),
  2. pieštukai
  3. šiek tiek laisvo laiko (ne daugiau kaip pusvalandį).

Norint toliau papuošti antiklį ar papuošti gražią kortelę, geriau pasiimti specialų dviejų spalvų popierių. Pavyzdžiui, popierius gali būti nudažytas iš vienos pusės rudos spalvos, o kita - geltonai. Tai bus didžiulis pliusas figūros išvaizdai.

Antis iš popieriaus. Schemos origami

Pagal "sulankstomos" instrukcijas "Origami antis. Schema"Jūs galite pamatyti, kad darbas atliekamas aštuoniais etapais-veiksmais iš eilės. Pasibaigus darbui, antis gali būti dažytos, papildomai dengiamos detalės, lakuoju (švyti). Ir įdėti į lentyną kaip apdaila.

Dėl savo paprastumo yra labai įdomus įvairių amžiaus vaikų. Kaip ir kiti origami amatai, pavyzdžiui, "triušis pagamintas iš popieriaus. Schemos origami ».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: