Rankų darbo muilas “Širdis”. Meistriškumo klasė su nuotrauka

Valentino diena ... Ši šventė su nuskendusia širdimi laukia daugelio mėgėjų visame pasaulyje, nes šia diena jūs galite prisipažinti su žmogumi, kuris yra brangusis širdžiai. Ir nebūtinai parodyti savo jausmus žodžiu, galite pateikti savo mėgėjams (-ams) malonią staigmeną, ir viskas tuoj pat bus aiški. Tačiau nenuostabumas turėtų būti originalus ir teminis, iš tikrųjų sutinku, kad dovanoti mylimąja meilužių dieną reguliariais kojinėmis arba, dar blogiau, truseliu, kažkaip ne romantiška. Kitas dalykas, jei darytumėte dovaną savo rankomis ir netgi naudinga būti. Toks suvenyras gali būti rankų darbo muilas. Na, norint nepamiršti apie meilės šventes, muilas turėtų būti širdies formos.

Ir taip rankų darbo muilas - meistriškumo klasė

Norint pagaminti tokį rankų darbo muilą, mums reikės:

  • Muilo aliejus natūralaus alyvmedžio - 100 g.
  • Bazinės makadamijos ir vynuogių sėklų aliejus
  • Rausvos ir persiko eterinis aliejus
  • Raudonas kosmetikos dažiklis
  • "Golden Gliter"
  • Titano dioksidas
  • Alkoholis
  • Silikono formos "širdis"

Gamyba:

Gabalais, muilo baze, tai palengvinti ir pagreitinti lydymosi procesą mikrobangų krosnelėje arba vandens vonioje.

Rankų darbo muilo širdis

30 gramų muilo bazės ištirpsta iš karto (10-15 sekundžių mikrobangų krosnelėje arba 7-10 minučių vandens vonioje), tada pridėti į jį bazinės alyvos, makadamijos (2 lašai) ir 2 lašus rožių aliejus, 2 lašus raudono pigmento ir aukso spindesiu prie peilio galo. Visi sumaišyti.

Rankų darbo muilo širdis

Silikoniniu pavidalu mes užpilame pamatą į mažas širdis aplink kraštus ir centrinę širdį. Mėginame pašalinti burbuliukus su alkoholiu ir palikite pagrindą sustiprinti. Kai bazinis sluoksnis sustiprės, bus galima pašalinti oranžinį lazdele, kuris išplito iš sienų.

Rankų darbo muilo širdis

Po papildomų 30 gramų lydosi muilo bazę, pridedant vynuogių sėklų aliejus (2 lašai), persikų aliejus (2 lašai), titano dioksidas mentės galo. Maišymas.

Rankų darbo muilo širdis

Ankstesnis sluoksnis apibarstomas alkoholiu geresniam siūlei ir užpildomas plonu nauju sluoksniu. Mes pašaliname burbuliukus su alkoholiu. Palikite sluoksnį sustiprinti.

Rankų darbo muilo širdis

Dabar likusi sulydyti bazę, pridedant prie jo vynuogių sėklų aliejus, rožių aliejus, 2-3 lašai, raudoną pigmentą (3 lašai) ir Staphylococcus blizgučiai. Maišymas.

Rankų darbo muilo širdis

Ankstesnis užšaldytas sluoksnis apdorojamas alkoholiu ir išpilamas naujas raudonas pagrindo sluoksnis. Išimame burbuliukus ir palikime muilą visiškai sukietėję.

Rankų darbo muilo širdis

Po to, kai substratas visiškai sukietėja, nuimkite muilą nuo pelėsio ir nulupkite nelygius kraštus peiliuku. Namų žievelės baigėsi.

Rankų darbo muilas "Heart" Paruošta naudoti, lieka gražiai supakuoti jį ir jūs galite saugiai suteikti tai savo artimiesiems.

Rankų darbo muilo širdis

*

Rankų darbo muilo širdis

*

Rankų darbo muilo širdis

*

Rankų darbo muilo širdis

Mėgaukitės muilu!

Autorius: Julija Ulyanova

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 8 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: