Kaip papuošti dviračiu? Įdomiausios idėjos

Grožio noras ir kūrybiškumo poreikis yra būdingi beveik visiems žmonėms, tai gali pasireikšti įvairiose srityse. Vairuotojai aktyviai Stilizuoti savo keturratės "arklį", augintojai eksperimentuoja sklype, tai kodėl gi ne papuošti jūsų velolyubitelyu dviračių Merida, tuo labiau, kad yra įvairių būdų, pavyzdžiui hendmeyda daug.

Kaip papuošti dviračiu? Įdomiausios idėjos

Svetainėje galite rasti optimalų modelį dviračiai visai šeimai, jie gali papuošti įvairiais būdais, pavyzdžiui, moteriškas didelės gėlės gali būti pridedami ar blizgučiais, vaikas labai panašus vėliavų transporto priemonėje, taip pat, kad šeimos galva turės paragauti šviesos stilių įvairovė.

Lengviausias būdas pakeisti dviračio išvaizdą - tai klijuoti vinilo lipdukus. Aukštos kokybės vinilas labai gerai tinka metalinėms detalėms, tačiau jis nepašalina jų dažų. Kai kurie dviratininkai netgi atsikratė būtinybės perdažyti, "visiškai" traukdami dviračius.

Pagrindinės klijavimo vietos bus šakės, vairo stiklas, pagrindinis priekinis vamzdis, viršutinės plunksnos. Nenaudokite lipdukų šalia transmisijos, taip pat tose vietose, kur dažnai purškiama nešvarumai. Gražus piešinius paprasčiausiai niekas nematys, be to, jie tuoj pat nešvarūs.

Kaip papuošti dviračiu? Įdomiausios idėjos

Vienas iš labiausiai darbui imlioms procesų transformacijos ratų išvaizda gali būti vadinamas tapyba ir rėmo, tačiau su kruopštumo, tai visai įmanoma atlikti namuose. Būtina naudoti gruntą, galią su dažais ir trafaretais.

Kitas įdomus tendencija gali būti vadinamas velotyuninga stiliaus ratus, jis yra naudojamas tuo atveju, atrodo visiškai patenkinti, bet aš noriu pridėti išskirtinumo liesti. Galima klijuoti blizgučiai ar spalvoti žiedai, galite wrap su ryškiomis stipinus plonų juostelių ar spalvos viela.

Kaip papuošti dviračiu? Įdomiausios idėjos

Naudojant šviesos diodų juosteles, ne tik bus unikalus automobilio išvaizda, bet ir pasivaikščioti praeinančiais žvilgsniais, tai taip pat yra puikus būdas padaryti dviračiu geriau matomą kelyje.

LED apšvietimas gali būti arba mirksintis, arba nuolatinis, taip pat yra labai įdomių užprogramuoto apšvietimo variantų. Tokiu atveju griežta mirksinčių lempučių seka vairuojant sukels įpročius, pvz., Raidės.

Automobilio entuziastai gali būti patariama nusipirkti animatorių - išimamą šviesos plokštę. Animatorių darbas yra įmanomas dėka įmontuotų baterijų, važiuojant, jie bus išlietos, užsidegs ir užsidegs.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 34 = 38

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: