Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Skrybėlė su pomponomis - paprastas produktas, kuris net gali atlikti nepatyręs mezgėjas, žinoma, jei esate pradedantysis, būtina pasirinkti tik pačius pagrindinius modelius, ir surinko, patirti jūs galite padaryti nerijos ir Arana, kad gradientas spalvų ir žakardo modelis. Savo rankomis mezgimo papildyti savo garderobą unikalius priedus ir per pasivaikščiojimus su vaikais Winter Park jums nereikės nerimauti, kad jie bus įšaldyti, nes jūs nesiteikė apie savo sveikatą, susiejimas jiems šiltą kepurę, marškiniai priekyje ir kumštinės pirštinės.

Vaikų gaminiams galite pasirinkti įdomias nuotraukas, pvz., Sniego senį, kaip parodyta čia, arba kablys, skirtas susieti skrybėlę "kumpis" arba "panda". Merginoms paaugliams tinkami modeliai su kontrastingais spalvų perėjimais yra tinkami, sudėtingi aranai ir juostelės yra populiarus, o suaugusioms moterims patinka megzti kepurės ir beretės. Kalbant apie vyriškus modelius, jie gali būti pagaminti paprastomis lygiomis ar paprastomis plonomis juostelėmis, stygomis, tačiau jūs visada turėtumėte pasirinkti tamsias verpalas ir pompom padaryti mažą dydį.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Skrybėlė su pomponomis

Jei nuspręsite, kad jūsų žiemos spinta tikrai turi papuošti skrybėlė su pomponais, aprašymas Darbas, kurį galite rasti mūsų tinklalapyje, surinko jums įdomiausius modelius ir modelius, kuriuos galite naudoti ne tik dangteliui, bet ir pirštines, užkandžius ar kaklaskarius. Priklausomai nuo to, kaip jūs pasirenkate piešinį, galite įsigyti įvairių galvos apdangalų, kurie padės jums išgelbėti šaltinį pavasarį ar rudenį ir netgi labiausiai žiaurą žiemą. Vienintelis dalykas, jungiantis visus šiuos modelius, yra pompomas, kuris gali būti prisegtas virš galvos. Jei jūs mezgate kepurę su ausimis, tada pom-poms gali būti siuvami ausų galais arba papildyti juos kaklaraiščiais, tai bus ausų tęsinys.

Mes dabar apsvarstysime, kaip tai padaryti Dangtelis su mezgimo adatų moterims su pomponu, bet pirmiausia mes atidžiai ištyrysime, kaip patys užsiimti pom-person, naudodami tik improvizuotas medžiagas. Dabar parduotuvėse rasite specialias plastikines "formas", kurios padės jums pagaminti "" iš verpalų, tačiau kodėl jūs galite išleisti pinigus, jei galite pats paruošti tokį preparatą.

Be sriegių, taip pat reikia paruošti adatą su dideliu kampu, kad būtų lengviau nuvilti siūlus ant ruošinių. Norėdami sukurti šabloną, jums reikės kartono, pakankamai storio, nes vieną kartą naudosite tokius ruošinius.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Ruošinio plotis turi būti lygus norimam pompomo skersmeniui, prie kurio reikia pridėti 0,5 cm, kad galėtumėte išlyginti išsikišančius patarimus. Išpjaukite du kartų iš tos pačios skersmens apskritimus, pieškite dar du apskritimus viduje kiekvieną ir juos supjaustykite, norėdami sužinoti daugiau, galite peržiūrėti nuotraukas.

Du šablonai turi būti sudėti kartu ir pradėti juos apvynioti verpalais, kad būtų pagreitintas procesas, tuo pačiu galite naudoti dvi temas. Nuleiskite sriegį sandariai, bet ne storesniam. Jūs turite visiškai užpildyti anga viduryje, ir jūs galite pereiti į finalą.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Dabar su žirklių pagalba reikia iškirpti visas siūlus, judėti išoriniu ratu ir pasiekti kartono pagrindą, žvalus reikia švelniai stumti tarp dviejų šablonų. Tada tarp dviejų dėžutės reikia sriegti sriegį, apvynioti jį visa eilučių juostele ir susieti ją su storu mazgu. Kai susiejate mazgą, svarbu ne judėti nuo vidurio, kitaip jūsų pompomčikas bus asimetriškas ir jį reikės apdailinti.

Kitas stilingas aksesuaras jūsų garderobu bus skrybėlė su kailiu pomponu mezgimo, purus kailio uogas, kurį galite nusipirkti parduotuvėje su verpalais.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Mezgimo virbalai su pomponais

Kadangi stilius boho greitai populiarėja, mados moterys tikrai norės megzta skrybėlė su mezgimo adatų pomponu atitiko bendrą drabužių stilių. Boho - šviesos ir painus, nemokama supjaustyti ir sudėtingų siluetų mišinys, o dangtelis turi būti daroma tuo pačiu stiliumi, ir mes turime didelį modelį, kuris įtiks tiek merginos ir suaugusių moterų.

Moterų skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu į Boho stiliaus susidės iš dviejų pagrindinių modelių: sklandžiai "ryžiai" ir apimtis "Nerija", nes į šią skrybėlę kartu suteikia labai stilingas, jaunimas, tikrą apdailą savo garderobą. Su mezgimo mezgėjas proceso susidoroti net su mažai patirties, bet turi būti apmokyti prieš, kad kilpos vyko sklandžiai, ir straipsnis buvo tikslūs. Su patirtimi atsiranda išvaizda ir kilpos veikimas, taigi, prieš pradėdami spręsti sudėtingą produktą, pabandykite, kaip sakoma, "užpildykite ranką" ant kontrolinio pavyzdžio.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Iki kaklaraištis su pomponu, turite pasirinkti tinkamą verpalą ir įrankių dydį. Kadangi galvos apdangalai turėtų būti ne tik stilingi ir gražūs, bet ir šilti, tai sveikatos išsaugojimas yra jo pagrindinis tikslas. Suaugusio modelio metu imsite 250 gramų verpalų, pasirinkome verpalus, kurių sudėtyje yra akrilo ir vilnos, nuo 50 iki 50. Siūlai yra pakankamai stori, jų tankis yra 60 metrų ir 50 gramų. Tokiam siūlei reikia naudoti įrankius Nr. 4, ir jums taip pat reikia plastiko kaiščio mezgimo.

Šilta megzta skrybėlė yra nepakeičiamas aksesuaras kiekvienos moters drabužine, ir jis gali būti labai stilingas ir originalus. Mes neimkime jos į ratą, bet stačiakampį. Priimame tiesiogines priemones ir įvedame 55 kilpų, kurie turi būti pririšti taip: 16 vnt. - "ryžiai", 28 vnt. - "nerijos", 12 vnt. - "ryžiai".

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: aprašymas

Modelis "ryžiai" pagal paprastą schemą yra gana paprastas, netgi pradedantysis mezgėjas gali jį atlikti. Pirmajame veido serijoje būtina keisti priekinę ir užpakalinę kilpelius, o purkštuvu reikia sujungti kiekvieną veidą - puošti galą, o virš galinės - veido. Jei norite, kad modelis būtų išraiškingesnis ir išsamesnis, galite pakartotinai keisti dvi kilpas arba vienodai susieti dvi eilutes.

Sunkiau skrybėlė su mezgimo adatomis pompon, schema Naudojant "Spit", nes norint atlikti šį modelį reikia tam tikrų įgūdžių. Ant pynės paliks 28 kilpos, kurios yra stačiakampio viduryje.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

"Spit" bus megzti taip, pradedant nuo pirmosios eilutės:

1: 2 - 24 asmenys. - 2 dep .;
2: 2 asmenys. - 24 iš. - 2 asmenys. (kaip matote, visos kilpos yra susietos su pirmąja eilute);
3: šioje eilutėje ir toliau reikės mezgimo papildomo įrankio - plastiko kaiščio. Pradžioje yra 2, kitoms 6 kilpoms reikia pašalinti, tada eina 6 veidai, po kurio bus šeši kilpeliai iš kaiščio. Po šio judėjimo gausite kryžių, po kurio kryžius bus priešinga kryptimi. Būtina iš naujo pašalinti 6 kilpas ir palikti juos prieš darbą, bet susieti šiuos 6 veidus. Ir po to grįžti į tuos, kuriuos palikote ant kaiščio. Galų gale bus 2 iš jų;
4: bus pririšta jūsų ketvirta eilutė ir visos vėlesnės šaknies eilutės, taip pat antroji eilutė;
5: ir visos tolesnės eilučių eilės pakartos pirmosios ryadochka schemą.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Dangtelis su pintinėmis mezgimo adatomis Pagal šią schemą, dar 19 eilučių bus megzti, o 20 reikia vėl kirsti. Ir toliau dirbti, kol stačiakampis pasiekia reikiamą dydį, kuris yra lygus galvos apskritimui, po kurio galite pradėti surinkti galvos apdangalą.

Mezgimo skrybėlės, skarelės ir kumštinės pirštinės taip pat gali būti pagamintos iš "ryžių" ir "nerijos" modelio, tuomet jūs gaunate labai gražų komplektą.

Mūsų atveju stačiakampis turėtų būti 54 cm ilgio ir 35 cm pločio, po kurio galite uždaryti kilpą. Jis turėtų būti sulankstytas per pusę ir siūtas ilgoje pusėje, kad būtų atliktas tinkamas siūlas, dėl kurio jums reikės pagrindinio mezgimo ir didelės adatos siūlų, kartais šoninis siūlas yra užsikabinęs. Viršutinė dangtelio dalis bus ta, kurioje "ryžių" modelis yra pagamintas 16 kilpų, mes turime dygsnių ir traukti į centrą. Tada pataisykite sriegį ir atsargiai nukirskite jį. Viršutinėje dalyje galite išspręsti pūkuotą pompą, ir jūs galite tai padaryti be jo. Be to, pomponas gali būti gaminamas skirtingomis spalvų schemomis, tačiau stiliaus boho atveju geriau naudoti natūralias spalvas be ryškių "šaukiantių" akcentų.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Caps su pomponu: mezgimas

Toks stilingas drabužių spintelės elementas kaip skrybėlės su pomponu, mezgimas galėsite atlikti. Šįkart mes naudosime apskrito įrankius. Prieš proceso pradžią, mes turime matuoti galvos apskritimą, šiuo atveju mes tęsiame nuo 56 cm parametro. Ant dangtelio imsime dvi verpalų, kurių tankis yra 80 metrų, tankis 50 gramų. Galite naudoti minkštus verpalus, susidedančius iš alpakos (75%) ir poliamido (25%). Sintetinis siūlas neleidžia greitai nusidėvėti arba trintis, ypač jei tai yra pirštinės ar kumštinės pirštinės. Tokiam sriegiui mes turėsime 7 mm žiedą ir 8 mm kojinių porą.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Mezgimo modeliai mergaitėms gali būti labai paprastos arba sudėtingos, kai sujungiami keli modeliai. Prieš pradėdami naudoti naują produktą, 10 tipų 10 kilpų, susikurkite kontrolinį pavyzdį ir pritvirtinkite 15 ratų ratą.

Skrybėlė su pomponu merginoms su mezgimo adatomis gali būti papildomai izoliuotas su vilnos pamušalu.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Moterų skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu

Modelis "Kitty" - originalus skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu, diagrama su aprašymu padės atsikratyti mezgimo šio stilingo ir paprasto produkto. Dangtelyje bus ausys viršuje ir apačioje, o apatinėse ausyse mes pritvirtiname juosteles pomponais aplink kraštus.

Nereikia naudoti sudėtingo modelio, nes iš viršaus išsikišusios ausys taps pagrindine šio paprasto galvos apdangalo savybe. Toks modelis ypač palengvins ikimokyklinio amžiaus paauglius ir paauglius. Jei norite pridėti unikalumo modelių, galite padaryti ausį dviem spalvomis su žiedais ant patarimų.

Galite prijungti galvos apdangalus su įprasta sklanda arba elastinga juosta 1, o tai yra pagrindinis šio modelio privalumas - jį lengvai tvarko pradedantysis mezgėjas.

Skrybėlė su mezgimo adatomis pomponu: populiari meistriškumo klasė su nuotrauka

Jeigu mes kalbame apie mezgimo vaikams, siuvėja labiau linkę naudoti kablys, su šiuo įrankiu pagalba galima atlikti sudėtingas žiemos modelis su modelio arba individuali Komutaciniai elementai ir paprastų vasaros kepurės, nes kūdikio galvutė turėtų būti taikoma ir žiemą nuo šalčio ir nuo intensyvaus karščio vasarą . Net baigtas žiemos skrybėlę gali būti papuoštas elementų, susijusių su kabliu, pavyzdžiui, kaklaraištis keletą gėlių, ir siūti jas į produkto.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 + = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: