Paplūdimio kepurys nerti. Schema ir aprašymas

Jūs ketinate atostogauti prie jūros ar vandenyno, ir kruopščiai galvoti apie savo garderobą, bando ne pamiršti viską. Jau nustatyta lagaminą mėgstamą avalynė, drabužiai, paplūdimio tunika, kuri pasiuvo, naudojant mūsų meistriškumo pamokas ir daug kitų naudingų dalykų, bet tai apie vasarą Šukuosena visiškai pamiršta.

Ką turėčiau daryti? Laikas įsigyti tokį dalyką nebūtų palikta, oro linijų bilietų rezervavimas, pagaminti iš anksto ir nieko keisti, tai yra sunku pakankamai, ir ar verta? Nenusiminkite, jūs vis dar galite nustatyti kelio pailsėti, kad patraukti šviesus medvilnės siūlai ir kablys mezgimo sruogą, bet pirmiausia perskaitykite šį leidinį atsargiai, kurioje mes jums pasakys, kaip susieti savo paplūdimio skrybėlę, labai lengvai ir greitai.

Paplūdimio kepurys nerti

Taigi, megzti paplūdimio skrybėlių nėrimo.

Kaip minėta pirmiau, norint dirbti, jums reikės plonų, geriau merserizuotų medvilninių verpalų, kurie turėtų būti megzti du kartus, kad produktas galėtų tinkamai išlaikyti pageidaujamą formą, taip pat kablio numerį 2-2,5.

Ši skrybėlė yra megzta pagal nėrimo nėrimo siūlų principą, tačiau tai turėtų būti pradėta, įvedant keturių oro kilpų grandinę, kurią tada reikia uždaryti žiedu.

Pirmasis apskritimo eilė turi būti megztas taip: pritvirtinkite tris oro kėlimo kilpų grandines, tada susiekite vienuolika rutulių kartu su nėrimu.

Antrasis apskritimo linija: susieti tris oro kėlimo kilpelius, tada atsiskleisti dar tris arkos oro kilpelius ir pritvirtinti prie stulpelio su vienu apatine eilės viršija ir taip pat su vienu viršutiniu stulpeliu. Tada iš tos pačios apatinės eilutės stulpelio turi būti pririštas kitas stulpelis su vienu nėrimu ir sujungtas kitas arkas iš trijų oro linijų, kaip ir ankstesnė. Kartokite visus iki serijos pabaigos.

Trečiąsias ir visas vėlesnes eilutes reikia megzti pagal toliau pateiktą schemą, visas arkas, kuriose yra trys oro kilpos.

Nėrimo skrybėlė - schema.

Paplūdimio kepurys nerti

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 + = 46

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: