Nerti nėriniai servetėlės. Meistriškumo klasė su žingsnis po žingsnio nuotraukos

Štai jau pradėjo slinkti rudenį, prasidėjo paversti pilka lauko dažų pobūdį, bet nenoriu pasinerti į "liūdną metu, akys žavesio" ... Tai aš nusprendžiau, kad man reikia pridėti daugiau ryškių spalvų gyvenime.

Sėdėti virtuvėje, gerti karštą arbatą, aš staiga supratau - nes virtuvė yra ta vieta, kur mes praleidžiame daugiau laiko tiesiog būdamas namuose, todėl jei, kaip čia ne pagyvinti atmosferą? Mano pasirinkimas buvo nerti servetėlės ​​plokštelei - ir jūs naudojate kiekvieną dieną ir ne ilgai megzti (jūs turite sutikti, tai nėra skaitiklių staltiesė, todėl trys iš jų ..). todėl siūlau, kad jūs pridėtumėte šiek tiek ryškumo savo gyvenimui, jei nenorite - visada galite gaminti servetėles tokia pačia spalva, kokia jums reikalinga.

Mano pasirinkimas verpalų sustojo ant gana storio siūlų (taip, kad darbas prasidėjo greičiau) ir atitinkamai kablio numeris 4

nertos nertinės servetėlės

Nėrimo servetėlės ​​- dirbtuvės

nertos nertinės servetėlės

Pradėkime megzti servetėles. Pirma, mes surinkome 4 oro kilpos grandinę ir uždarytame žiede

nertos nertinės servetėlės

1 eilutė. Dabar mes siūlome 1 oro kėlimo kilpą (toliau 1p.p aprašyme) ir mes megzti 8 stulpelius be nėrimo, pabaigoje jungiamą kilpą (toliau t.y.)

nertos nertinės servetėlės

2 eilutės. 1p.p, dabar mes toliau megzti stulpelius be nėrimo pagal šį principą: iš apatinės eilės kilpos mes susiejaime vieną stulpelį po vieną, po to dvi lazdos iš vienos kilpos. Todėl mes gauname 14 pranešimų be nėrinių iš eilės, sp.

nertos nertinės servetėlės

3 eilutės. In. Tęsk megzti pagal antrosios eilutės principą, keičiantis susietų stulpelių skaičių iš apatinės kilpos, o mes gavome 21 stulpelį iš eilės, sp.

nertos nertinės servetėlės

4 eilutės. 1p.p, darbo tuo pačiu greičiu: iš vienos kilpos iš apačios į eilutė 1 skiltyje be provyazyvaem SC, iš šių - 2 stulpelių, be SC, pakaitomis tada 1, po to 2, galų gale mes patekti į eilutė 32 skilties, be SC, SP

nertos nertinės servetėlės

5 eilutė. 3 p. Iš kiekvieno ankstesnės eilutės stulpelio mes siūlome 1 stulpelį su nėrimu ir 1 oro kilpa, iš eilės 31 stulpelį su nėrimu, t.y.

nertos nertinės servetėlės

6 eilutė. 1 p * į ankstesnės eilės stulpelyje su SC provyazyvaem 1 skiltyje be sc pagal oro linijos provyazyvaem kaip 1 bar, be Sc kitą sc kampo su ankstesnės serijos tame pačiame stulpelyje be provyazyvaem SC, dabar oro kilpa apatinėje eilutėje praleisti ir pakartokite * nuo * iki * iki eilutės pabaigos. Todėl serijoje turime 49 pranešimus be nėrimo.

nertos nertinės servetėlės

7 eilutė. Inp, mes megzti eilutę su stulpeliais be nėrimo pagal 2 ir 3 eilių principą, mes gauname 71 stulpelį be nėrimo, s.p.

nertos nertinės servetėlės

8 eilutė. 1 p.p., iš kiekvieno ankstesnės eilutės stulpelio mes siūlome 1 barą be nėrimo, t. Y. nesukurkite stulpelių skaičiaus iš eilės, kaip ir anksčiau.

nertos nertinės servetėlės

9 eilutė. 1p.p, megzti tokiu principu: 4 kartus iš apatinio stulpelio ankstesnėje eilutėje megzti viena sc be ramstis, o kartais 5 - provyazyvaem 2 stulpelių be nakida, SP

nertos nertinės servetėlės

10 eilučių. Paskutinis! Padaryti surišimo kraštas: * 3 oro kilpa prisijungti pico (žinomas elementas nėrimo techniką - jei jūs neturite žinoti, ką daryti 3 oro linijos, įveskite kabliuką pirmas iš jų ir provyazyvaem ryšio kilpos, ar taip pat vadinamas polustolbik, paaiškėja, formuojame kak į mažą žiedo) ir provyazyvaem stulpelyje be sC kiekvienoje iš antroje skiltyje ankstesnės eilės *, kartokite nuo * į * iki pabaigos eilės.

nertos nertinės servetėlės

nertos nertinės servetėlės

Tai viskas, nėra daug darbo, bet koks malonus rezultatas! Jei staiga reikia nerti podstavochka didesnio dydžio, tada galite tvirtai nulietti ratą su stulpeliais be nėrimo, palaipsniui didinant eilučių skaičių, susiejant iš vieno stulpelio į du. Bet man to nereikėjo, išlaikiau tokį dydį (19 cm). Galite susieti keletą dalių, gausite rinkinį visiems šeimos nariams.

nertos nertinės servetėlės

Linkiu jums malonių laiko rankdarbių pasaulyje ir leiskite visiems kilpos būti sklandžiai ir gražiai, sėkmės.

Nėriniai nėriniai podstavochka. Nuotraukos

nertos nertinės servetėlės

nertos nertinės servetėlės

nertos nertinės servetėlės

Autorius Korshunova Nastyuša

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 + = 29

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: