Objemové snehové vločky z papiera: urobíme to jednoducho a rýchlo. TOP – 50 nápadov s fotografiami

Novým rokom často zdobíme naše domovy, triedy v školách, skupiny v materských školách a kanceláriách s vyrezávanými papierovými číslami, ale oveľa efektívnejšie než ploché hromadné snehové vločky z papiera. Nepriblížia na okná, ale môžete vytvoriť veniec a zavesiť ho buď v okne, alebo pod stropom. Veľkosť remesiel môže byť dosť veľká, takže vyzerajú skvelo v jednej kópii. Pomocou ďalšieho zdobenia s trblietkami, jiskrami alebo použitím papiera s neobvyklou textúrou môžete vytvoriť krásne vianočné hračky. Vo všeobecnosti vždy narazíte na to, ako ich používať, naučme sa, ako ich robiť.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

Objemové snehové vločky z papiera s vlastnými rukami

Neexistuje jeden spôsob, ako urobiť také vianočné ozdoby, a sú veľmi odlišné od seba. Dobré a ploché snehové vločky, rezané z papiera. Schémy pre nich je, zdá sa, nespočetné, ale stále objemné vyzerajú oveľa krajšie a zaujímavejšie. Na začiatku povieme, ako urobiť trojrozmerné snehové vločky z papiera, pomocou techniky quilling. Ako materiál sa používajú samolepiace papierové pásy, ktoré sú narezané pomocou administratívneho alebo konštrukčného noža a kovového pravítka, alebo si môžete pripraviť pripravené podložky na zabalenie. Okrem toho, na opakované prvky, z ktorých je hotový výrobok zostavený, mali rovnakú veľkosť, značne vám pomôže dôstojnícky vládca alebo iné podobné vzory. Ak chcete vytvoriť, musíte vytvoriť šablónu, ktorá sa dá ľahko kresliť pravítkom a uhlomerom, alebo ju jednoducho vytlačiť priblížením nášho obrázka. A samozrejme budete potrebovať lepidlo, pinzetu a malú veľkosť.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
Vzor quilling je vytvorený z jednotlivých prvkov, z ktorých hlavným je roll. Vytvorte ho navíjaním pásu na špáradlo, rukoväť, palicu sushi alebo akýkoľvek iný vhodný predmet valcového tvaru. Po rolovaní sa kotúľa trochu rozkvitne a pomocou lepidla fixuje hrot papierového pásu. Všetky ostatné prvky sú vytvorené na základe zoznamu. Pomocou navrhovaných schém vytvorte všetky potrebné časti v požadovaných množstvách a potom ich zostavte pomocou šablóny do jedného zloženia, počnúc od stredu. K hotovému výrobku pozorne pozerať, je nevyhnutné nielen pre udržanie požadovanej veľkosti prvkov, ale aj lepidlo aplikuje na celkom dosť, to je najlepšie, aby to s špáradlom.
Aby ste sa nestali zmätení v procese, keď to robíte hromadné snehové vločky z papiera s vlastnými rukami, schémy vopred je možné pripraviť: kresliť alebo vytlačiť, podľa vášho uváženia.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

Ako vytvoriť 3D vločku z papiera

Quilling je veľmi zaujímavou technikou, ale na to, aby sme vytvorili so sebou hotovú dekoráciu, a to najmä v pomerne zložitom tvare, je potrebná nejaká výučba na jednoduchšie štruktúry. Napriek tomu je ešte pred novým rokom ešte čas, takže si môžete precvičiť a nakoniec vyrobiť svoje obľúbené produkty. A pre tréning, snažte sa to nie je príliš komplikovaný, ale veľmi pekný snehová vločka. Ak ho chcete vyrobiť, je vhodný list A4 pre tlačiareň, ale ak sú staré nepotrebné knihy, hudobné poznámkové bloky doma, môžete ich tiež použiť. Autorstvo patrí americkej fotografke Tiffany Linnovej, ktorá dokázala, aké neobvyklé to môže byť snehová vločka z papiera, objem, ako to urobiť Všetci to teraz vie. Snehová vločka osemčlenná.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
Každý lúč sa skladá zo siedmich slučiek z papierových pásikov, ktorých dĺžka klesá o centimeter, keď sa slučka odstráni zo stredu. To znamená, že v prípade dvoch najbližšie k stredu slučky si o šírke pásma 2-2,5 cm a dĺžke rovnajúcej sa dĺžke listu je ďalší pár slučiek bude kratších prúžkov 1 cm, tretí pár - z pásov je kratšia ako 2 cm, a extrémna slučka - z pásu kratšieho o 3 cm ako je dĺžka listu. Ak je list tenký, napríklad noviny, potom ho môžete zobrať v dvoch alebo troch vrstvách. Zhromaždite lúč, zatlačte ho na spodok niečoho ťažkého a pokračujte v zostavení ďalšej. Pre spoľahlivosť, keď je zväzok zostavený, môže byť pripevnený pomocou lepidla alebo zošívačky na spojovacích miestach slučiek. Otočili sme jadro niekoľkých pruhov naskladaných v hromadě a fixovali ho pomocou adhezívnej pištole. Teraz zostáva lepiť lúče do stredu a zavesiť záves z nite.
Ešte jednoduchšie, ale o nič menej ozdobné ornamenty obklopujú voľba môže byť tiež vyrobený z novín, ale aj ako materiál dokonale hodí lepenkové trubice od toaletného papiera - jednoducho musieť znížiť pomerne úzkych kruhy. Ak sa vám nepáči matný povrch šedej lepenky, ozdobte ho leskom, pajetokom alebo nejakou inou metódou. Samozrejme, farebné listy A4 pre tlačiareň budú tiež celkom vhodné. Centrálna zásuvka je vyrobená z pásu zvlnenia. To je tiež príležitosť na pridanie extra dekoratívne na hotový výrobok, pretože pre dekoráciu môžete vziať pásik fólie, korálky alebo papierovú pásku so vzorom.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
A keďže sme hovorili o dekoráciách z papierových pásikov, tu je ďalšia jednoduchá verzia jemnej snehovej vločky, ktorá je dosť cenovo dostupná aj pre dieťa. Hrany sme prerezali na úzke pásy s šírkou nie viac ako jeden centimeter. Celkovo potrebujeme šesť pruhov. Stojíme vedľa seba o tri pásy a postupne ich väzíme na ďalšie tri ako na spodok koša alebo na tkanie nití v jednoduchom tkanine. Skontrolujte pravítko tak, aby konce pásov mali rovnakú dĺžku na všetkých stranách a v prípade potreby orezajte obrobok.
Lepia konce najbližších zvislých a horizontálnych pásikov dohromady. Získame prázdne miesto so štyrmi okvetnými lístkami a štyrmi bezplatnými tipmi. Vyrábame druhý rovnaký obrobok, umiestňujeme ich tvárou v tvár s posunom 45 stupňov. Voľné konce sa stanú stredom okvetných lístkov, ale tiež musia byť fixované lepidlom. Ak je materiál veľmi tenký, najmä ak je veľkosť hotového výrobku dostatočne veľká, papierové pásy je možné skladať pol alebo trikrát, len starostlivo vyhladzovať záhyby.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

Snehové vločky z papiera

beh hromadné snehové vločky z papiera s vlastnými rukami na silách a žiakoch základných ročníkov je určite pre školákov potrebné vybrať si dostupné a jednoduché varianty. Pri práci na tvorbe remesiel budú deti posilňovať zručnosti tvorivosti papiera a rozvíjať svoje tvorivé schopnosti, predstavivosť a predstavivosť.
  • Farebný papier
  • nožnice
  • pravítko
  • Tužka jednoduchá
  • Lepidlo v ceruzke
  • Obrázok puncher
  • trblietanie
  • Satin Ribbon
Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

Pomocou pravítka a ceruzky musíme nakresliť modrý list na štvorčeky. Veľké štvorca pre remeslá budú mať strany 10 cm a malé štvorčeky - 6 cm, zatiaľ čo pre malé štvorčeky by sme sa mali inú farbu plechy podobné odtiene, napríklad, ručné článok, môžete použiť modrej a modrej farby. Celkovo - malý a veľký - musíte odstrániť 12 štvorcov, resp. 6 kusov každej farby.
Každý štvorec sa musí skrútiť do kulečeka a zlepiť okraje obrobku. Z týchto kulechkov pridáme krásnu volumetrickú snehovú vločku, ktorá sa stane ozdobou vašej dovolenky.
Okrem toho každý lúč nášho remesla môže byť ozdobený dekoratívnymi snehovými vločkami, ktoré sa dajú ľahko získať, ak použijete príslušné puncher. Modré ozdobné snehové vločky by mali byť prilepené k modrým lúčom a naopak. Okrem toho môžete zdobiť okraje lúčov s trblietaním a vytvárať skvelý okraj.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
Ako základ, ku ktorému budeme pripojiť kulechki, musíme vziať kartónový kruh s priemerom 3 cm. K základom je potrebné vložiť kulechki, striedať veľké a malé, lepidlo je potrebné na kruhu. Stredisko by malo mať ostré špičky a otvorené okraje kulečky by mali byť umiestnené v kruhu.
Ďalšie prelamované Snezhinochka musieť vystrihnúť bielu farbu, priemer obrobku je rovná 7 cm, a to by malo zostať v centre, takže môžete schovať miesto kulechkov lipne na kartónovej podložke. Jadro môže byť tiež zdobené leskom. A zo zadnej strany k lepenkovému kruhu musíte lepiť saténovú stuhu, aby sa dokončené remeslo mohlo používať ako ornament.
Odstránenie hromadných snehových vločiek z papiera - proces je vzrušujúci, stane sa zaujímavým koníčkom pre celú rodinu.
Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

Snehové vločky z papiera: objemové schémy

Niekedy to robiť snehové vločky z papiera, volumetrické schémy môže prísť vhod. Pokiaľ hovoríme o drobných prác, ktoré je potrebné umiestniť na prvkoch, ako sú lepidlá prúžky papiera za účelom získania objemovej výzdobu, potom systém bude demonštrovať, ako av akom poradí ich treba zlepiť.
Samozrejme, pozorujeme, ako sa celá rodina pripravuje na Nový rok a vytvára vlastné ruky s dekoráciou a najmladší budú chcieť vedieť, ako si vytvoriť snehové vločky vlastnými rukami. Budú prejavovať záujem o zložité remeslá, na ktorých pracujú staršie sestry a bratia, ale pre nich by si mal vybrať ten najjednoduchší nápad.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
Miniatúrna "kučeravá" snehová vločka je jednoduchá dekorácia, ktorú môže predškolské dieťa, žiak mladšej skupiny, vystupovať. Všetka práca bude vykonaná v niekoľkých jednoduchých krokoch. Dokonca aj jednoduchý biely papier je vhodný pre prácu, hlavná vec je, že je dostatočne hustá na to, aby držala tvar špirály. Pozrime sa, ako vytvoriť hromadné snehové vločky z papiera v etapách.
Vezmite fóliu A4 a nakrájajte na pás, ktorý bude mať šírku 2,5 cm a dĺžku 20 cm. Pásky sa dajú urobiť rovnako ako objem, ktorý chcete získať. Pásky musia získať tvar špirály, preto musia byť obalené okolo plsti alebo ceruzky, pričom ich okraje upevňujú lepiacou páskou.
Okamžite je potrebné natrieť všetky prúžky a potom pripravené obrobky by mali byť ponechané jednu hodinu, aby sa stali vlnitými alebo jednoducho vlnitými. Po hodine môžete odstrániť všetky špirály z pera a upevniť ich so zošívačom: upevňujú jeden okraj okolo kruhu. V strede môžete nalepiť kus vianočného stromčeka, aby ste sklenené svorky skryli.
To je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť snehové vločky z papiera a ak chcete získať originálnu výzdobu pre váš dom, použite listy "zimných" odtieňov - modrej, modrej, striebornej. V tomto prípade nezaťažujte lúče, kreslenie na nich trblietku, môžete použiť rôzne prvky výzdoby len pre stred.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo

3D snehové vločky z papiera: šablóny

Môžete prísť v šikovných schémach a šablónach, ktoré vykonávajú objemné papierové snehové vločky. Ale najčastejšie sa hotové šablóny používajú na vyrezávanie papierových výrobkov z monosyllabických, rôznorodých snehových vločiek, ktoré môžu byť pripojené k mydlovému roztoku k oknu a vytvárajú jedinečnú slávnostnú atmosféru doma. V takom prípade by ste mali nájsť vhodnú šablónu na internete, vytlačiť ju na bielom hárku formátu A4 a potom zložiť list tak, aby existoval len jeden sektor so vzorom nakresleným a potom urobiť rezy pozdĺž plánovaných línií. To je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť papierové vločky.
A tu je ďalšia technika, ktorá vám umožňuje vykonávať hromadné snehové vločky z papiera, šablóny pre ktoré nepotrebujete, ale nie je nadbytočné vopred nakresliť model budúceho čísla, aby jeho lúče boli symetrické a identické. Takéto remeselné remeslá sú vytvorené v technike quillingu, ktorú deti ľahko zvládnu.

Objemové snehové vločky z papiera: robíme jednoducho a rýchlo
Technika quilling zahŕňa prípravu rôznych figurín s použitím jednotlivých prvkov, ktoré sú skrútené z tenkého pásu papiera (šírka 5-7 mm). Krútené špirály majú iný tvar - kvapku, oko alebo srdce a potom sa navzájom spájajú a tvoria rovnakú jemnú snehovú vločku.
Avšak dospelí sa budú zaujímať o techniku ​​modulárneho origami, ktorý vám tiež umožní vytvoriť ľubovoľné postavy pomocou malých zložených papierových trojuholníkov. A v procese vytvárania snehové vločky z papiera, objem, video lekcia, ktorú určite potrebujete, vrátane, môžete sa naučiť princíp vytvárania modulárnych figúr origami.

hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera
hromadné snehové vločky z papiera

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 16 = 26

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: