Ekologicky šetrné snehové vločky z viniča. Hlavná trieda s podrobnou fotkou

Nie je nič lepšie ako dar sám. Je naplnená láskou ľudskej duše s teploťou rúk. A nie je nič lepšie, keď dar nič nezničí prírodu, ale naopak, zachováva ju. Každý jeseň milióny letných obyvateľov rezanie hrozna a spálenie zbytočných vín.

Počkať! Z týchto, teraz už nie je potrebné "tyčinky" môžete urobiť nádherné remeslá vyrobené z prírodného materiálu! Chcem upozorniť na snehové vločky, ktoré deti môžu ľahko pomôcť. Základom snehovej vločky je vinná réva, ale môžete použiť aj viac alebo menej hrubé vetvy.

snehová vločka z vinnej révy

Pre výrobu snehové vločky z vinnej révy, sme vystrihnúť "lúče" našej budúcej snehovej vločky. Rozmery, množstvo - všetko závisí len od predstavivosti.

snehová vločka z vinnej révy

A teraz pokračujeme k najzaujímavejším! Začneme dekorovať snehové vločky. Tu môžeme pomôcť pobočkám jalovca. Potrebujeme ich len trochu, aby sme im poskytli zimné šarm. V každom parku môžete ľahko nájsť vhodné ihly. Všetko lepidlo s lepidlom alebo lepidlom.

snehová vločka z vinnej révy

A potom je všetko obmedzené iba vašou predstavivosťou. Použite akékoľvek odrezky a zvyšky z predchádzajúcej šitie, perličky, baliaci papier, priadza, gombíky, korálky, flitre. Vo všeobecnosti všetko, čo nájdete na dosah ruky. Nebojte sa experimentovať!

snehová vločka z vinnej révy

snehová vločka z vinnej révy

A tu šetrné k životnému prostrediu snehové vločky z vinnej révy, ktoré sa nikdy nerozplynú! Takýto dar nielen perfektne zdobí akýkoľvek interiér, ale tiež vám pripomenie leto na chladnom zimnom večer!

snehová vločka z vinnej révy

snehová vločka z vinnej révy

Autor: Ageeva Lyudmila Georgievna

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 − 14 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: