Anglické ruže z cukríkov krok za krokom

Ak sa rozhodnete navštíviť takú úžasnú krajinu ako Anglicko, potom vás bude veľmi zaujímať, ako sa dostať: turistické vízum do Anglicka, pretože bez tohto dokumentu je vstup nemožný. Špecialisti vízovej služby vám pomôžu získať vízum, dobre vám ponúkneme prvú triedu výroby Angličtina rástla krok za krokom - Bez tejto kvetiny si nemožno predstaviť mlhavý Albion.

Anglické ruže z cukríkov krok za krokom

Proces tvorby ruže z vlnitého papiera so sladkosťou krok za krokom začína s prípravou troch druhov pruhov z tohto materiálu, bude potrebných iba 18 kusov. Môžete použiť vlnitý papier v bielej, ružovej alebo žltej farbe. Môžete si tiež vybrať farbu roztaveného mlieka. Je potrebné strihať 2 ks 7 x 5 cm, 11 ks 7 x 3 cm a 5 ks 7 x 4 cm, budete potrebovať zelenú papier - to bude užitočné pre prípravu sepálu. Tiež vystrihnite zelený pás na ďalšie balenie ružového kmeňa.

Horný okraj všetkých okvetných lístkov sa zaokrúhľuje. Preto by mal byť každý obrobok zložený na polovicu a šikmo rozrezaný okraj. Potom roztiahnite okvetné lístky od stredu k okrajom a na to použite dva prsty.

Anglické ruže z cukríkov krok za krokom

Britské rozety začatia zberu lopatky 7 2 5 cm. Zabaliť jednom kole čokoládové cukríky, spodná hrana položiek naneste lepidlo, vložiť drevené špajdle a zatlačením do okvetných prsty. Na spodku druhého laloku tiež aplikujte pás lepidla, pripevnite ho k cukríku, omotajte ho a pripevnite ho. Teraz, v priebehu by malo ísť 11 prírezy 7 3cm V prvom rade sú prilepené 3 časti, v druhom -. 4. Lepenie by malo byť presahom. Prvý lalok by mal byť zatvorený asi o tretinu. Na samom konci musíte lepiť 5 polotovarov 7 až 4 cm Keď sú všetky plátky lepené, musíte zaistiť zvlnenie papiera. Potom papierový pás prilepíte na kvapku lepidla, roztiahnite ho a obaľte ho tak, aby boli zakryté spodné časti sepalov a drevených špíz.

Anglické ruže z cukríkov krok za krokom

To je to, že od úplne nenáročných materiálov môžete vytvoriť skutočné majstrovské dielo v dizajne apartmá - jemnú anglickú ružu s darčekom na cukrík vo vnútri.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 73 = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: