Dovanos savo rankomis. Alavo dėžutės dekupažas. Meistriškumo klasė su žingsnis po žingsnio nuotrauka

Sveiki brangūs megztiniai. Nusprendė dalyvauti konkurse "Dovanos mylėjo savo rankomis".

Kad dėžutė būtų dekupažuojama, mums reikės šių medžiagų:

1. Pirkimai (turiu butelio pakuotę iš alavo);

2. gruntas (aš turiu emaliu langams ir durims akrilo Triora);

3. servetėlės ​​dekupažui;

4. dažyti akrilinį Miamerio atspalvį 462 (violetinė);

5. Akrilo klijai (turiu klijų sandariklį 2in 1 skaidraus lakryno);

6. lakas (plokštė IP-11, pusiau matinis);

7. Odai, šepečiai, pirštinės, kempinės, alkoholis, tara klijai ir dažai

Dekupažo alavo skardinės meistriškumo klasė.

skardinės dėžutės dekupažas

Medžiagos gali skirtis, priklausomai nuo jūsų noro ir turto. Ruošinį riebaluotina alkoholis. Paimkite ruošinį ir padėkite su baltos grunto sluoksniu su įprastine kempine, kai pirmasis sluoksnis išdžiūsta, kad užteptų vieną ar daugiau, priklausomai nuo pirminės ruošinio spalvos. Aš pritaikiau 2 sluoksnius grunto, nes mano ruošinys buvo juodas. Tada užpilkite violetiniais dažais su įprastiniu dažų teptuku. Kol dažai išdžiūsta, atsargiai ištraukite motyvą iš servetėlės.

Po to, kai dažai džiovinami, mes klijuojame motyvus "pagal failo metodą": ty mes paimame motyvą atskirti nepageidaujamus servetėlių sluoksnius, mums reikia tik spalvos pusės. Klijai praskiedžiami vandeniu (tačiau negalima praskiesti, jei turite skystą klijų), užpildykite motyvą į failą galine pusė ir klijuokite teptuku visą motyvo paviršių, kad jis būtų visiškai mirkomas.

skardinės dėžutės dekupažas

skardinės dėžutės dekupažas

Dėl to susidaro bjaurūs raukšliai, tačiau tai nesvarbu. Atsargiai, kad neplėštų servetėlio, ištieskite visas raukšles rankomis, ištempkite servetėlę ir išmeskite oro burbuliukus. Atsikratę burbuliukų, mes padėjome servetėlę ant savo ruošinio norimoje vietoje, ištiesiname servetėlę ir pašaliname failą.

skardinės dėžutės dekupažas

skardinės dėžutės dekupažas

Tada, norėdami įklijuoti motyvą į ruošinį, aš paėmiau nereikalingą servetėlio sluoksnį, sumaišykite jį ir pamirkykite klijais, vaikščiojo aplink vaizdo perimetrą. Nebereikalingas klijai, užmiršti sausa servetėle (tai yra mano asmeninis išradimas). Taigi aš suklijuoju visus su apdirbamu gaminiu susijusius motyvus. Štai ką aš gavau.

skardinės dėžutės dekupažas

skardinės dėžutės dekupažas

Tada uždenkite dėžutės dangtelį su violetiniais dažais ir, jei pageidaujate, klijuokite ten esantį motyvą. Mano dangtelyje yra nuostabus logotipas, aš nusprendžiau palikti jį.

skardinės dėžutės dekupažas

Uždenkite mūsų dėžę trimis sluoksniais lako ir palaukite, kol jie visiškai išdžiūtų, keisdami šlifavimo po kiekvieno lako sluoksnio džiūvimo. Dėžutės dekupažas baigtas. Tai viskas, dovana yra paruošta.

skardinės dėžutės dekupažas

Autorius: Gazizova Irina

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: