Obraz v technike decoupage. Majstrovská trieda

Nie je žiadnym tajomstvom, že obrázky, aby každý interiér, či už je to dom, byt alebo kanceláriu ušľachtilejší, hlbšie a zaujímavejšie, takže najčastejšie radi, zdobia steny svojich domov rôzne umelecké obrazy a obrazy vyrobený vlastnými rukami v art kríž šijú , hladké, korálky, saténové stužky atď.

Avšak, a to nielen vyšívané môže byť vlastnej výroby, môžete tiež ozdobiť svoj interiér a krásne obrazy, vyrobený vlastnými rukami, aj keď nie sú príliš dobré draw, to vám pomôže špeciálny súpravy na farbenie, ktoré možno zakúpiť tu na tomto webe http: / /homeartshop.ru/ alebo v akomkoľvek obchode tvorivosti.

A napriek tomu je možné obrazy vykonať technikou decoupage, ako to ukáže naša materská trieda.

Maľba v technike Decoupage

A tak, obraz v technike decoupage pre prácu potrebujeme nasledujúce materiály:

- Drievotrieska, veľkosť budúceho obrazu;

- primer;

- maľovať;

- štetce;

- lak;

- šmirgľový papier;

- penová gumová huba;

- lepidlo PVA;

- papierové obrúsky so vzorom;

Popis práce.

Prvý krok. Najskôr sme našu listovú dosku zomletú, naneste na ňu dve vrstvy bielej farby, necháme ju úplne vyschnúť a povrch pokrývať.

Druhý krok. Rez papierový uterák na obrysu výkresu, umiestniť ju na pripravený podklad a použitím PVA lepidla zriedeného v pomere 1: 1 s čistou vodou, široký štetec vložiť obrázok, jemne vyhladzovania vložku vo všetkých smeroch, snažil sa zlomiť alebo rozdrviť. Nechajte prácu suchú.

Maľba v technike Decoupage

Maľba v technike Decoupage

Tretí krok. Keď práca vyschne, vezmeme farebné farby a vytvoríme pozadie pre našu maľbu, rovnako ako maľovanie jednotlivých prvkov obrazu.

Krok štyri. Po úplnom vysušení farieb naneste na maľbu niekoľko tenkých vrstiev laku.

Maľba v technike Decoupage - Pripravený, zostáva iba vložiť do rámu.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

94 − 86 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: