Vintage fotorámček. Majstrovská trieda

Rozhodli ste sa urobiť darček pre svojho blízkeho za svoje narodeniny, ale neviete, čo si vymýšľať takýto pôvodný? Nezúfajte, naša materská trieda vám pomôže vyriešiť tento problém a urobiť sami ten najlepší dar.

pôvodné Vintage rám pre fotografiu, ako staré motorové vozidlá, o ktorých sa môžete dozvedieť na tejto stránke http://mielemoto.com/, oživí duch minulosti a skrášľuje váš domov.

A tak, vinobranie fotorámčeka - master class.

Vintage fotorámček

Potrebné materiály a nástroje:

- drevený rám - základňa;

- Scrapbookingový papier s kvetinovým písmom;

- lepidlo PVA;

- vintage čipka;

- umelý saténový kvet;

- šmirgľový papier;

- kefa;

- jednoduchá ceruzka;

- linka;

- nožnice.

Popis práce.

Prvý krok. Na začiatok presunieme veľkosť rámčeka jednoduchou ceruzkou a pravítkom na zadnú stranu papiera pre scrapbooking a opatrne vystrieme časť, ktorú potrebujeme na obrys.

Druhý krok. Potom pomocou širokého štetca na lepidlo naneste vonkajší okraj lepidla PVA a pripojte vyrezanú časť papiera. No, papier zjemníme, aby sme odstránili všetky nezrovnalosti.

Tretí krok. Ak chcete rám poskytnúť efekt starnutia, vezmeme brúsny papier (nula) a trochu na vnútornom obvode.

Vintage fotorámček

Krok štyri. Potom zmerajte požadovanú dĺžku a vyrežte vinobranie, ktorá potom pomocou lepidla vložte na spodok rámu trochu šikmo

Krok päť. Nakoniec doplníme náš rám s krásnym umelým saténovým kvetom v tóne čipky. Ak ste nenašli nič vhodného, ​​urobte kvety z tkaniny sami, farbu, veľkosť a tvar, ktorý potrebujete.

Vintage fotorámček - pripravený!

Tiež, využívajúc naše početné majstrovské kurzy, môžete darovať darček pre svoje milované "Happy Birthday".

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

36 + = 46

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: