Darček priateľovi s vlastnými rukami: Majstrovské kurzy, fotky a nápady

Darček priateľovi s vlastnými rukami môže to urobiť každý z nás. Stačí mu dať trochu času. Nebojte sa, ak máte v vyšívanie žiadnu skúsenosť, tj triedy pre menej skúsených šikovných ľudí, ktorí nevyžadujú špeciálne zručnosti.

Darček k priateľke jej narodeniny "Sweet Surprise"

Potrebné materiály:

- špajle
- hrniec
- umelá tráva alebo mech
- darčekové karty
- cukroví
- floristická pena

Pracovný postup:

Šitie lepidla na darčeky a sladkosti. Do hrnca vložte penu, penu a sintepón. Pokryte penu umelou trávou alebo machom. Vložte špajle so sladkosťami do peny. Najväčší darček je umiestnený na samom konci.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Smasť a dať dary svojimi vlastnými rukami.

Darček k priateľke v deň narodenia vlastnými rukami

"Šálka ​​kávy"

- bavlnené kolesá
- džbánik
- horúce lepidlo
- kávové zrná
- šálka kávy
- biele vlákno
- akrylová farba (hnedá)

Ako:

Wadded disky na povrchu hrnčeka. Zakryť celý povrch. Jemne zabaľte hrnček s niťou. Horná časť s akrylovou farbou. Začnite zdobiť kávovými zrnami. Aby zostali prázdne miesta, lepte obilie v dvoch radoch. Ozdobte pohár šnúrkou alebo stuhou.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Zvážte originálne darčeky sami.

Darujte svojmu najlepšiemu priateľovi sami"Srdce z kávových zŕn"

Pripravte si nasledujúce materiály:

- závit
- lepenka
- papier
- kávové zrná
- drôt
- jutové vlákno
- ozdobné stuhy a kvety
- špongia
- železná banka
- hnedá farba

Pracovný postup:

Pripravte si papierový list, zložte ho na polovicu. Na jednej strane nakreslite polovicu srdca. Vystrihnite papierové srdce na obryse. Preneste papierové srdce do lepenky, kruhu, prerezajte pozdĺž obrysu. Pri druhom kartónovom srdci zopakujte túto operáciu znova. Pripravte pár kusov drôtu, obalte ho papierom. Zaveďte kábel do srdca. Wadded disky medzi kartónové polotovary v niekoľkých riadkoch. Toto je potrebné na vytvorenie hlasitosti. Objemové srdce, krytie s vatou, ovíjanie nití. Srdce farby s hnedou farbou, kryt s kávovými zrnami. Vezmite si železnú nádobu, okrúhli ju pomocou tyčiniek zo zmrzliny. Omotajte drôty jutovým závitom. Vložte do hrnca špongiu, do nej vložte srdce kávy. Ozdobte remeslo s ozdobnými kvetmi a stuhami.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Make a darčeky vlastnými rukami «Box s prekvapením».

Ako urobiť darček priateľovi s vlastnými rukami

«Šál z tričiek»

Potrebné materiály:

- ihly
- závit
- nožnice
- Tričká

Etapy práce:

Vyzdvihnite niekoľko farebných tričiek a umyte ich. Pri príprave šablóny pripravte kartón alebo hrubý papier a obchodnú obálku. Vložte obálku na šablónu. Front end šál sa bude skladať zo vzorov a dizajnov a zadné - z jednofarebných prvkov. Šablóna položte na materiál, zvýraznite tmavé miesta na materiáli s bielou ceruzkou. Kruhové svetlé miesta s čiernou alebo hnedou ceruzkou. Akonáhle boli všetky podrobnosti pripravené, spojte ich podľa vašich predstáv. Šité všetky detaily k sebe.

Pripravte pripravené profily a vyžehlite obrobok. Pokračujte v výrobe zadnej strany šálu. Vystrihnite niekoľko čiernobielych častí a šiť ich spolu. Podrobnosti chrbta môžu byť autentickejší ako vpredu. Šiju zadnú časť šálky s prednou časťou. Zastrčte nadbytočné časti, vyžehlite produkt.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Pomaly a darujte sa sami na Valentín.

Originálny darček priateľovi s vlastnými rukami

"Krásna silueta"

Pripravte materiály:

- nožnice
- staré časopisy
- plátno
- lepidlo
- akrylová farba

Etapy práce:

Strieľajte staré časopisy na malé kúsky. Čím sú farebné stránky, tým lepšie. Prelepte lepené stránky na plátno. Plátno na lepidlo s lepidlom. Začnite vkladať kusy stránok denníka. Je potrebné pokryť celé plátno. Plátno nechajte sušiť. Pripravte požadovanú siluetu. Ak to chcete urobiť, nakreslite ľubovoľný obrázok na hrubý papier alebo lepenku a vyrežte obrys. Vložte siluetu na plátno, okrúhlejte ju perom a ceruzkou. Celý povrch pokryte akrylovou farbou, s výnimkou siluety.

Zistite, ako darovať svojmu milovanému.

Darček priateľovi s vlastnými rukami foto:

Balenie ľalií

Potrebné materiály:

- lepiaca páska
- farebný papier
- žltý vlnitý papier
- Puncher
- nožnice

Etapy práce:

1. Vystrihnite štvorec z farebného papiera. Veľkosť hotového kvetu závisí výhradne od veľkosti papiera, ktorý si vyberiete. V našom príklade sa používajú štvorce so stranami 7 a 12 cm.
2. Zdvihnite list papiera dlhý 12 cm, sklopte polovicu dĺžky a tretinu šírky.
3. Vystrihnite ovál z papierovej škatule, zabaľte obdĺžnikový rez z vlnitého papiera. Základom upevnenia zošívačky.
4. Akonáhle urobíte 4-5 kvety, skryte miesto, do ktorého budú pripojené. Na tento účel použite papierový list a lepiacu pásku.
5. Prostredníctvom základu kvetov a listov urobte dieru, aby ste prešli stuhou alebo povrazom.
6. Zahaliť darček, viazanie papierovej kvetinovej kytice.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Zarobte peniaze aj svojimi vlastnými rukami.

Aký dar darovať priateľovi svojimi vlastnými rukami


Ručné mydlo "Tulipán"

Potrebné materiály:

- formy na mydlo
- farbivá (červená, zelená, žltá)
- základňa pre viery
- biela základňa
- pipeta pre nalievanie
- miešačka
- miešacej nádrže
- príchuť

Etapy práce:

1. Vezmite trochu bielej základne, položte ju na vodný kúpeľ, aby sa roztopil. Pridajte farbivo žlté.
2. Vo veľkom silikónovej forme nalejte tyčinky a jadro tulipánu. Roztopte bielu základňu. Naneste ho do zelena, pridajte chuť. Najskôr nalejte kúsok papiera, ktorý je nad pupenom a nechajte farbu stuhnúť. Po vytvrdnutí mierne poškriabite list s párátkom.
3. Vytvorte bud: roztopte základňu pre vírenie. Jedna časť je maľovaná biela a druhá - červená. Pre biely používajte oxid titaničitý alebo biele farbivo.
4. Založte základňu alkoholom, naplňte bielu základňu a potom - červenou. Ak je hmotnosť prilepená na listoch, po vysušení ju odstráňte nožom.
5. Naplňte bielu a červenú základňu pre viery.
6. Len čo sa pupen ztuhne, poškriabajte povrch, posypete alkoholom. Predhriatie zelenej farby, naliať stonku.
7. Po asi hodine sa mydlo stáva tvrdým. Teraz to môžete vytiahnuť.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Darček priateľovi na vlastné ruky

Aromatický vankúš

Je to jednoduchý darček, ale vyzerá veľmi pekne a krásne. Z krásnej prezentácie tkaniny, šiť malý vankúš. Môžete to urobiť v tvare oválneho, kruhu, štvorca, srdca atď. Naplňte ju aromatickými bylinkami: levanduľa, šalvia, atď. Kombinácia by mala byť príjemná na vôňu. Sáček môže byť navyše ozdobený korálkami, korálkami, výšivkami atď.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Kasíno s vlastnými rukami

Pripravte materiály:

- nožnice
- kefka na roztieranie lepidla
- farba pásky
- ostrý nôž
- plátno
- stoh
- PVA lepidlo
- lepidlo "Moment"
- kladivkový
- kartón s hrúbkou 3 a 2 mm

Etapy práce:

Pomocou papierového noža odrežte obrobky. Veko a základňa krabice sú rovnaké. Len ich výška je iná. Kryt a steny škatuľky sa nalepia na lepidlo. Po prvé, lepidlo stena dĺžka 15 cm, a potom - všetky ostatné. Zakryte vonkajšie a vnútorné rohy lepiacou páskou. To je potrebné pre silu.

Pre vonkajšiu časť rakve pripravte handričku. Pre steny je potrebné prevziať pás z textílie s rozmermi 8 x 45 cm, pre veko vyrezávať látku s veľkosťou 25 až 20 cm, v prípade potreby žehliť tkaninu. Steny škatule sú pokryté látkou. Prvá vrstva s tenkou vrstvou lepidla. Pre prídavok nechajte 1 cm. Umiestnite ho na tkaninu a rozložte ju na stôl. Zbaliť steny škatule v látke. Príspevok doľava musí byť zapečatený na začiatku.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Choďte na samý koniec a rovnomerne ohnite koniec textílie, lepte ju na okraj rakve. Ak je zvyšok tkaniny veľký, upravte ju a ponechajte prídavok na 1 cm. Vykonajte rovnaké rezy na spodnej časti škatule. Zakryť všetky strany. Veko pokryte látkou. Uprostred obrobku lepte hornú časť. Povrch opatrne vyhlaďte. Z okrajov ustúpte 1 cm, vyrežte štvorčeky na rohoch. Vystrihnite výslednú časť diagonálne. Utesnite dve strany dlhé 15 cm. Na susedných stenách utesnite kvóty z oboch strán. Sklopte okraje boku na 10 cm, zakryte všetky strany.

Rezaný obrobok vyrežte z rezaného papiera. Pri veľkosti musí zodpovedať veľkosti spodnej časti poľa. Bund lepte na tkaninu, ponechajte kvóty. Odrežte rohy, utesnite všetky strany. Získajte výsledný vzor tesne na spodnú stranu škatule a vyrovnávajte povrch. Urobte ten istý obrobok pre vnútornú časť dna. Príspevky nechajte neuzavreté. 1 cm hornej časti stien a spodnej časti škatule mastnotu pomocou lepidla. Obrobok lepidlo na dno tvoria ostré uhly na stenách držať povolenky.

Z lepenky vyrežte polotovary vždy o 2 mm. Budú potrebné pre vnútorné steny rakve. Na textíliu obrobky lepidlo, odrezať, lepte príplatky. Na jednej strane by mali byť kvóty väčšie o 2 cm. Prvé lepidlo 2 dlhé strany. Prilepky z krátkych strán sú nalepené na textíliu a lepia sa kvóty z oboch strán. Na druhej strane odrežte odrezky dozadu a dozadu. Prilepte zvyšné 2 polotovary.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Do tkaniny lepidlo prázdne miesta Whatman, ponechajte kvóty. Pripojte obrobky k stenám, aby ste vykonali potrebné merania. Ak sú veľké, stačí prerušiť prebytok. Na oboch stranách nechajte nepripravené prekrytie, prilepte ich k veku. Obal dobre vysušte a potom zatvorte.

Aký dar môžete vytvoriť priateľa svojimi vlastnými rukami

Video. Ak chcete v telefóne urobiť fotografie a videá, môžete pripojiť nezabudnuteľné video. Môžete pridávať hudbu a zaujímavé obrázky. Nebojte sa technických problémov. Moderné technológie umožňujú pripojiť dobré video aj pre začiatočníkov.

prezentujte svojmu priateľovi: majstrovské kurzy, fotky a nápady

Darček priateľovi s vlastnými rukami: Majstrovské kurzy, fotky a nápady

Príslušenstvo. Dar nemusí byť veľký. Hlavná vec je, že by mala byť cenná a nezabudnuteľná. Priatelia určite majú radi príslušenstvo vyrobené sami: kabelku, šperky, dekoráciu vlasov atď. Môžu byť vyrobené z improvizovaných prostriedkov, pomocou podrobných majstrovských tried, ktoré bežiaci nosia na svojich blogoch a stránkach sociálnych sietí.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 44 = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: