Spalvota druska tešla su savo rankomis. Meistriškumo klasė su žingsnis po žingsnio nuotraukos

Nuo seniausių laikų žmogus pradėjo naudoti natūralios medžiagos plastikines savybes - molio. Aš padariau indus, dekoracijas, žaislus. Viena ryškiausių kūrybiškumo formų yra modeliavimas. Šiuo metu čia yra įvairių medžiagų, skirtų patraukliam verslui.

Tai įvairaus pasto ar masės modeliavimas; Savikukimas arba terminio apdorojimo reikalavimas; skirtingos plastilino ar tešlos rūšys. Vaikai su malonumu užsiima modeliavimu, o iš tikrųjų rankų pirštų pratimai yra labai naudingi vaikams. Kaip žinote, pirštų darbas skatina vaiko psichinę raidą, veikia kalbos centrą.

Stilizuoti pratimai ugdo vaizduotę ir vaizduotę, vaizduotę. Noriu pasiūlyti jums meistriškumo klasę, skirtą vaikų kūrybos saugumui "plastilinas" Spalvota sultinga tešla. Yra keletas skirtingų receptų sūdyti tešlos gamybai, čia yra vienas iš jų.

Norėdami jį paruošti, jums reikės:

  • 200 g miltų, aukščiausios rūšies, t. Norėdami tešlos, iš žemos kokybės miltų neužima formos, plūdės.
  • 200 g smulkios, neododintos druskos. Druska yra sunki, o tūris - pusė stiklo.
  • 100-125 ml vandens
  • Dažyti - mano atveju tai guavas.

sūdyta tešla

Spalvota sūrio tešlos meistriškumo klasė.

sūdyta tešla

Mes pradedame gaminti sūrus tešlą. Buteliuke išpilkite miltus ir druską, gerai sumaišykite ir supilkite vandenį.

sūdyta tešla

Mėsa tešlą. Tai turėtų būti kietas. Jei tešla truputis, reikia įdėti šiek tiek vandens arba tiesiog sudrėkinkite rankas ir suminkštinkite. Jei, priešingai - tešla yra per minkšta ir prilimpa prie jūsų rankų, tada įmaišykite miltus su šaukšteliu druskos ir atsargiai minkykite. Tešla turėtų būti elastinga.

sūdyta tešla

Galutinė sūdyta tešla suskirstyta į tiek daug spalvų, kokių mes padarysime.

sūdyta tešla

Kiekvienas gabalas yra supjaustytas į plokščią pyragą, ant kurio įdedami dažai. Dažų kiekis priklauso nuo to, kokio turinio reikia.

sūdyta tešla

Tada, švelniai su pirštais, mes sudėti kaip kiaušiniai ir minkyti, kol visoje tešloje bus vienodos spalvos.

sūdyta tešla

sūdyta tešla

Užbaigti spalvoti kamuoliukai individualiai suvynioti į plėvelę, mes juos įmaišame maiše ir šaldytuve 1-2 valandas "brandiname". Atlikta.

sūdyta tešla

Spalvota sultinga tešla greitai džiūsta, paaiškėja, kad plona pluta, kuri, kai tinkas trukdo, daro darbą ne estetiniu. Kad to neįvyks, dirbdami, pertraukite tinkamą gabalėlę, o likusi dalis - įpakuota polietileno plėvele arba maiše. Dujinis gaminys uždengiamas bet kokiu statiniu ar perlų laku, o produktas tampa ryškus ir spalvingas.

sūdyta tešla

Laikykite nepanaudotą sūdytą tešlą šaldytuve. Pasirinkite specialų konteinerį.

sūdyta tešla

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

19 − 12 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: