Rožės. Meistriškumo klasė

Ar kada nors norėjote ką nors padaryti ypatingai savo rankomis? Gražus, švelnus, žavios ... Ir dabar jūs turėsite tokią galimybę! Mes siūlome patys sukurti rožių gėlę. Ne mažiau patrauklus ir žavus nei gyvas pumpuras. Mūsų meistriškumo pamokose mes pasakysime jums, kaip padaryti rožių iš juostelių ir popieriaus. Šios dvi medžiagos dažniausiai naudojamos dirbtinėms gėlėms gaminti, todėl jos buvo pasirinktos vizualiai vaizduoti.

Rožės. Meistriškumo klasė

"Rožių iš meškerių" meistriškumo klasė

Rose yra viena lengviausių. Tai atliekama vielos juostelių ar sriegių paėmimo ant vieno krašto būdu. Tokiems rožėms tinkami tinkami satino, kaprono ir kitokio ilgio ir pločio juostelės. Tačiau pirmiausia turėtumėte praktikuoti platesnes juostas (virš 4 cm), įvaldę techniką ir pasiekę reikiamą įgūdžių lygį. Viename gaminyje galite pridėti lapų prie gėlių sujungti kelis juostelės ir net skirtingas spalvas. Iš kelių prisborennyh rožių pumpurai gausite gražų plaukų ornamentą ar sagtį.

Rožės. Meistriškumo klasė

Paimtos rožės vykdymas prasideda nuo vielos juostos paruošimo. Gėlių reikės 45-60 cm ilgio ir 4-5 cm pločio juostos. Ant laidų, pritvirtintų prie abiejų juostos galų, rožė sukurta surinkimo būdu arba U formos dygsnio. Jei norite mažesnių rožių, tada paimkite juostelę 20-25 cm pločio. Tokio budo viduje galite paslėpti saldainius; Pavyzdžiui, pagaminkite geles iš saldainių ir juostelių.

Rožės. Meistriškumo klasė

Tokiu būdu yra pagaminta iš vielos juostos. Juostelio pabaigoje, ilgis 1,3-1,5 cm, sulaužyti ir susukti kartu. Ir, pradedant nuo priešingos galo, laidas surenkamas, palaipsniui perkeliant audinį į fiksuotą galą. Tai turėtų pasirodyti gana puikus surinkimas. Laisvieji vielos galai tvirtinami kartu. Vienas iš galų, likęs ilgai, yra įstrigęs į vietą. Juostelė suvyniojama iki viso ilgio. Sukimo metu siuntoje ir ten siūlės dygsniai, užfiksuojamos eilutės. Ir galiausiai, neapdorotas kraštas yra sulenktas po pagrindu ir saugiai įsiūtas. Nepertraukiamos juostos ir vielos dalys yra išjungtos. Dabar rožė gali būti pasodinta ant kamieno arba apsiūta į šoną.

U formos priborivanii juostos, prieš nustatant liniją ant krašto, vienas iš laidų yra pašalintas. Likęs laidas surenkamas. Vienas iš galų prieš jį sulenktas, o juosta susukta taip pat, kaip ir ankstesniuose meno kūriniuose. Nepamirškite dygsnių dirbdami. Juostelės liekanos yra sulenktos po gėle, o firmware yra tvirtesnė per visus sluoksnius. Padaryti gaminį "Gėlės iš satino juostelės. Rožė "atrodė labiau elegantiška, galite užsilenkti viršutinį juostos kraštą, kai bus atliekamas gėlių sukimas.

Rožės. Meistriškumo klasė

Nedidelis rožinis pumpuras gali būti plokščias. Ši gėlė puikiai tinka boutonnieere ar plokštiems kompozicijoms. Juosta poreikis, pavyzdžiui bud šių matmenų :. 5 cm ilgio ir 1,5-2,5 cm pločio yra savaime žalios puodelio juosta plotis 2,5 cm, o ilgis 6 cm Tarp kitko, už pagrįstai mažos pumpurai naudoti juostos likučius. . Plokščios sulankstyti juosta metodą, o prisborivaetsya griežtesnė, kaip įmanoma ir ruošinys yra fiksuota sriegis. Vabzdžiai suvynioti žaliuoju puodelio juosta, o jie yra susukti. Galai nutraukė pumpurų, ir tada pakilo naudojamas pagal paskirtį laikantis autoriaus noras.

Rožės. Meistriškumo klasė

Sulenkiamos rožės nėra taip greitai. Būtina išmokti savo techniką, padaryti keletą bandymų pumpurai, ir tik tada pradėti rožių. Tačiau, išmokęs "tvarkyti" juostelę, per trumpą laiką galite lengvai padaryti gražius pumpurus. Rose yra sukurta iš vieno juosmens 30-50 cm ilgio ir 4 cm pločio lankstymo technika. Arba galite paimti visą juostos ritinį, pradėti sulenkti ir, turėdamas tinkamą gėlių dydį, tiesiog nupjaukite juostą. Prisiminkite vieną svarbią sulankstymo taisyklę: rožių kraštai visada turi būti tokio paties lygio, kad centras ar briaunai neišsiveržtų ir nepakliūtų!

Rožės. Meistriškumo klasė

Produkto "Twisted" vykdymo tvarka rožės savo rankomis. Meistriškumo klasė»:

Juostos posūkis dešinėje pusėje. Po to, kai jis turėtų būti dar kartą išlenktas per ankstesnį kartą ir apvyniokite 5-6 kartus aplink ruošinį. Turi būti išvyniotas gėlių vidurys. Šioje garbanoje - visa gražioje ir tvarkingoje rožių pintinės esmė iš juostelių. Centras yra pasiūtas patikimumui, bet siūlas nėra apdailintas.

Šonkauliai kairėje gėlių pusėje yra sulenkti. Rausvos vidurys šiek tiek pakreipia, kad erdvė tarp sandėlių didėja ir pasisuka išilgai lenktos juostelės įstrižainės. Gėlė siuvama keliais siūliais, tvirtinant sluoksnius. Dar kartą, juostelė yra sulenkiama iš kairės pusės ir pasukama apačioje. Būtina užtikrinti, kad tarp žiedlapių sluoksnių būtų daugiau vietos. Ir vėl, siūlės yra pagamintos. Aprašyta procedūra pakartojama reikiamu kiekiu kartų: 2-3 kartus mažai gėlių, 6 dideliems pumpurai. Galų gale juostelė nusileidžia žemyn, o jo neapdorotas kraštas yra prisiūtas prie rožės pagrindo. Perteklinė juostos apkaba. Dėl gatavos gėlės, kad ji atrodytų ne pernelyg paprasta ir nepaaiškinama, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į žiedlapių kraštus. Todėl atskleidžiamas žiedlapių modeliavimo paslaptis: jas reikia įstrigti čia ir ten ir pasukti juostelę teisinga kryptimi; tada rožė formos ir sulenks realią gėlę.

Rožės. Meistriškumo klasė

Kaip rožių stiebą, galite naudoti įprastą vielą, kuri įterpiama į pumpurų pagrindą ir yra klijuota. Natūralumo stiebas dažomas dažais arba suvyniotas su gėlių juostele ar žalios spalvos popieriumi.

Ir dar vienas būdas padaryti juosmenines rožes yra rožės "cabochon". Dėl gėlių iš juostelės (geriau paimkite blizgančią, besiūlę juostelę) 6 cm ilgio ir 4 cm pločio, trys susuktos žiedlapių yra siuvamos naudojant U formos kolekciją. Trečdalis pasirinkto juostos pločio yra sandariai susukti, o kraštai yra užspaudžiami kaiščiais, kad nebūtų žydėti. Kiekvienai žiedlapiai ištraukiama eilutė "U", o juosta priveržiama iki 6 mm; ruošinys įgauna puodelio formą. Baigtas žiedlapis yra atidėtas, o kiti pagaminti.

Rožių viduryje yra siuvama iš 25 cm ilgio ir 13 mm pločio juostelės arba iš siuvinėjimo juostelės. Raudonos vidurio juostos spalva parenkama šiek tiek tamsiau nei žiedlapių spalva. Jūs netgi galite taikyti pusę sulankstytą juostą. Ant juostos išdėstyta U formos linija, kurioje iš 3 mm krašto atsiranda nuokrypis. Siūlas tęsiasi. Juosta yra susukta ir prisiūta iki apskritimo, supjaustyto iš 2 cm diametro pusės. Apvalkalas turi būti sandariai uždėtas gėlių viduryje ir, palaipsniui artėjant prie kraštų, silpnėja. Kad gėlė būtų plokščia, kai kurie juostos kraštai turi būti nuvalyti šone.

Rožės. Meistriškumo klasė

Vienas iš žiedlapių turėtų būti pasuktas užvynioti kraštu į išorę ir taip, kad jo apatinis mazgas ir puodelio formos skylės paviršius iš dalies padengtų vidurį. Žiedlapis yra prisiūtas prie šono. Ant žiedlapio pritvirtintas antrasis žiedlapis, o taip pat ir pirmasis. Šiame etape 2/3 žiedo vidurio turėtų būti paslėpti nuo žvilgsnio. Tie patys veiksmai atliekami su trečiuoju žiedlapiu. Ir rožė yra pasirengusi. Jai, jei norima, gali būti pridėta daugiau žiedlapių. Jei jis priima sepalų buvimą, jis yra išpjautas iš atitinkamos medžiagos ir pumpurą pasisuka į jį, pagamindamas poras siuvimo siūlių.

Paskutinis būdas padaryti rožių yra taikomas tokioms medžiagoms kaip gofruotas popierius. Tai yra, kitaip tariant, rožės pagamintos iš popieriaus "cabochon".

Rožės. Meistriškumo klasė

"Rožės iš popieriaus" meistriškumo klasė

Naudojant popierių, rožių pumpurų grožis gali būti išreikštas ne blogiau nei iš juostelių. Be to, popierinis metodas yra labiau prieinamas (tiek finansiškai, tiek mokyme). Daugelis modelių yra skirti tiems, kurie savo rankomis daro gėlę. Tačiau yra ir tų, kurie netgi patyrusiems meistrams sukels sunkumų. Pasirinkite geriausią kiekvieno gali.

Rožės. Meistriškumo klasė

Kitas meistriškumo klasė paaiškins, kaip padaryti trimatę rožę. Jam jam nereikia išsamios "Rožės iš popieriaus. Schemos ", bet tik paruoštas šablonas, kurį turite spausdinti spalvotame lape. Iš šablono išilgai linijų iškirpta žiedlapių forma. Visos ateities rodyklės yra sunumeruojamos. Patartina naudoti dvipusį popierių rože, nes žiedlapių pusė bus matoma baigtame bude.

Rožės. Meistriškumo klasė

Iškirpkite ruošinius, kiekvienas su žirklėmis ar kitu įrankiu "įkepkite" žiedlapių kraštus (padarykite garbanos šonuose arba tik žiedlapio viršuje). Išpjaukite žalius lapus, kurių kiekis sulankstytų pusiau ir surinktų į 3 paketą.

Rožės. Meistriškumo klasė

Tada žiedlapių skaičius 1 sukamas aplink ploną lazdą ar dantų kamuuką, nustatant klijų lašelių formą. Maždaug pirmojo žiedlapio posūkis pasisuka su nedideliu 2 ir 3 žiedlapių pamainomis, taip pat tvirtinamas klijais. Žiedlapiai Nr. 4, 5, 6 ir 7 yra klijuoti atskirai išilgai kiekvienos jų šoninės pusės. Turi būti kūgio formos žiedlapių ruošiniai.

Rožės. Meistriškumo klasė

Rožės. Meistriškumo klasė

Rožės. Meistriškumo klasė

Dabar lieka prijungti visus žiedlapius vieni su kitais pumpuryje ir klijuoti kartu su žaliais lapais. Rose iš popieriaus yra pilnas. Jei ant jo nėra pakankamai detalių, kai kurie smūgiai gali būti naudojami su juostiniu rašikliu ar spalvotais pieštukais.

Rožės. Meistriškumo klasė

Antrasis būdas padaryti rožių iš popieriaus iš pirmo žvilgsnio atrodo sunkus. Bet iš tikrųjų viskas bus kitaip. Gėlėms imamas paprastas popieriaus lapas arba paprastas audinys. Popierius dedamas ant stalo ir pasislenka link jūsų, lenkdamas šiek tiek mažiau nei ketvirtadalis lapo. Tada lakštas pasislenka ir ant jo kraštas priešais jus švelniai sukasi į vidų. Kairiosios rankos - vidurio ir rodyklės pirštai - užspaudžiami viršutiniame kairiajame lape (daugiau miniatiūrinių spalvų, popierius užsifiksuojamas tarp rodomojo piršto ir žiedinio piršto). Dabar, švelniai ir lėtai, popierius apvyniotas aplink pirštus, kad išlenktoji lapo dalis liktų išorėje. Apvyniojamasis popierius turėtų būti storas, bet ne taip griežtas, kad ateityje bus sudėtinga formuoti žiedlapius.

Kitas žingsnis - sulenkti popieriaus lapo kampą į vidų ir į dešinę. Popierius yra glaudžiai suspaustas dešine ranka tiesiai po taške, kur ji nustatoma kairės rankos pirštais. Ir mes pradedame atskirti gėlių pumpurą nuo stiebo. Nuo šio taško, kamieno sukimas tęsiasi kryptimi žemyn iki popieriaus lapo pabaigos.

Kad rožė atrodė elegantiška ir natūrali, supjaustytų pumpurų vidurys turėtų būti šiek tiek susukti; ir išorinis, išorinis žiedlapis - "nerūpestingai" sulenkti. Stiebas duos rožes labiau įdomų vaizdą, jį papildys. Tam, tęsdami dabartinį metodą, stiebas nesukinamas iki galo, bet tik iki vidurio, po kurio paimamas išorinis apatinis popieriaus lapo kampas ir išlenktas viršutinis lapas. Ir tik po to, kai dekoruojamas stiebas su lapais, jis turi būti tęsiamas iki galo.

Rožės. Meistriškumo klasė

Natūralu, kad kitos rožės, tokio stiebo netinka. Iš principo kiekviena meistriškumo klasė siūlo, kas geriau pasirinkti konkretaus laivo stiebą. Apskritai jie dažnai naudoja popierinį ploną vamzdelį, kuris gali būti pasuktas iš popieriaus lapo, popieriaus juostelėje apvyniotos vielos gabalo ir kitų prietaisų. Jie yra patogesni prijungti prie pumpurų, ypač prie tokio popieriaus gaminio "Kaip padaryti origami rožių".

Jūs esate įsitikinę, kad rožių iš kaspinu ir popieriaus gamyba nėra taip sunku. Tiesiog visas darbas turi būti atliekamas nuosekliai ir atsargiai. Tik tada gėlė pasidaro tiek, kiek įmanoma, kaip tikroji rožė. Siūloma medžiaga (juostos ir popierius) nereikia sustoti, tačiau geriau tęsti bandymus su kitomis medžiagomis. Pavyzdžiui, galite apsvarstyti ir padaryti rožių mezginį. Bet kas meistriškumo klasė "Rose from Beads" siūlo realų stebuklą visiems, kurie domisi šia meno forma. Tai parodys fotografavimo pamoką žemiau esančiame paveikslėlyje, kuriame pavaizduotas pilnas rožinis pumpuras.

Rožės. Meistriškumo klasė

Rožės. Meistriškumo klasė

Rožės pagamintos iš sūdytos tešlos ir plastilino. Nuostabus ir rožė iš šalto porceliano. Audiniai, sriegiai, senos atvirukai, lapai iš medžių ir netgi vaisiai, daržovės - visa tai gali būti naudinga, norint sukurti subtilią rožių. Pagalvokite apie tai, bet staiga jūs surasite kitą būdą arba naudosite kokią nors nenurodytą medžiagą, iš kurios taip pat galėsite padaryti nuostabų gėlių!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: