Lepimas su vaikais. Luntik iš plastilino: žingsnis po žingsnio meistriškumo klasė su nuotrauka

Galbūt šiandien labiausiai malonus ir malonus yra Luntik iš plastilino. Kiek įdomių žodžių vaikai mokosi žiūrėdami įdomias serijas, taip pat kartu su herojais mokosi gerų manierų ir ramybės. Luntik yra svečias iš tolimo mėnulio. Neaišku, kas jis iš tikrųjų yra, gyvūnas ar vabzdys. Jo neįprastos rausvos spalvos kūnas, dvi kojos ir rankos, ausys yra keturi. Apskritai, viskas yra neįprasta, įdomi ir tokia paslaptinga.
plastilino pietūs
plastilino pietūs
Ar pamatėte Luntik figūrėlės žaislų parduotuvėse? Žinoma, taip, tai labai populiarūs produktai. Ir šioje pamokoje mes siūlome jums išsamią instrukciją, kuri leis jums sukurti savo laivą. Luntik iš plastilino - Tai puiki vaikų amatų versija. Vaikai sugebės jį įveikti patiems vyresniems kaip 6 metų amžiaus, o suaugusiems - visiems kitiems suinteresuotiems asmenims.
Luntik mes gausime tikslią jo multgeroy kopiją. Mes turėsime paruošti daug rožinės plastilino darbui, pageidautina, kad jie būtų skirtingi atspalviai rožinės spalvos. Ir dėl kelių paprastų manipuliavimo rezultatų mes gauname visiškai tikėtiną figūrą.
Ką reikia paruošti, kad modeliuotumėte saldus Luntiką iš plastilino:
Plastilino rinkinys, kuris nebūtinai yra rožinis, geriau nei keli atspalviai;
Stack

Kaip apakinti Luntiką etapais

1. Kūrybiškumo rinkinys susideda iš minkštųjų juostų ir paprastai yra patogus kamino. Jei rožinės turite tik vieną, tuomet turite kažkaip sumaišyti spalvas, kad gautumėte skirtingus atspalvius, pridėti violetines detales prie plaukiojančios priemonės.
plastilino pietūs
2. Padarykite rožinį gabalą minkštą ir elastingą. Sulenkite kelias atskiras dalis. Tada mes surinksime skaičių pakopomis. Būtina paruošti rutulius ir dešras proporcingai nuotraukoje parodytoms detalėms.

plastilino pietūs
3. Padaryti kūną (šiek tiek ploną), iš viršaus, klijuokite dešra žiedo pavidalu. Padarykite tuščią, kurios forma tinkama galvijai.
plastilino pietūs
4. Įstatykite apatinę galvos dalį į paruoštą žiedą - kaklo rūšį. Padarykite rožinius lašus rankoms, taip pat rutulius, kurie vėliau taps šepečiais.

plastilino pietūs
5. Surinkite rankas. Ant galų bus du pailgi vamzdeliai su trimis baltais kampais. Luntik figūra vykdoma pagal gana paprastą scenarijų. Didžioji dalis rožinio plastilino jau buvo panaudota. Ir mes jau matome keletą išskirtinių jūsų mėgstamo pobūdžio savybių.

plastilino pietūs

6. Ant snukio nupieškite nosį, burną, akis - natūra ir visada šypsokis. Luntik beveik niekada nėra liūdna ir dažniausiai nieko neduoda - jis yra draugiškas ir visada atleidžia visus už bet kokius nusiskundimus. Dėl to jis labai mėgsta kliringo gyventojus.

plastilino pietūs
7. Pridėkite keletą mažų detalių iš labiau prisotinto rožinio plastilino: ant krūtinės lūpų, taškų ant skruostų ir kaktos, brūkšnelių-antakių.

plastilino pietūs
8. Padarykite kamuoliukus (galite raudonos spalvos) ausims, kojoms ir apatiniams padais.

plastilino pietūs
9. Klijuokite juokingas dvigubas ausis į galvą ir klijuokite kojų apačią, pridėkite baltos minkštos pamušalelės.

plastilino pietūs

Iš tikrųjų tai yra viskas, liejimas gali būti sustabdytas. Ir kitą pamoką aklai vieną iš savo ištikimų draugų už savo nuostabų Luntiką.

plastilino pietūs

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

16 + = 23

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: