ג’ינס לבובת ברבי. תבנית

מעודן, דק, עם דמות אידיאלית של נערה צעירה - בובות ברבי וכדומה הפכו פופולריים כל כך, כי הם שיחקו עם הנאה לא רק על ידי ילדים, אלא גם על ידי מבוגרים. נשים needlewomen רבים עם עניין רב ליצור שמלות סרוגה שונים עבור בובות עם מחטים או סריגה סרוגה, ותפירה אדונים להכין אוספים שלמים של בגדים בובות אופנתי שונים.

מיני בגדים כאלה בצורתם ועיצוב אינם נחות לדברים שנוצרו על ידי מעצבי אופנה אלה עבור אנשים. כאן אתה יכול לפגוש ערב, ספורט, חוף, כל יום ותלבושות אחרות בכל עת של השנה, שמלות סיניות מתוחכמות, מכנסיים ואפילו ג'ינס שאתה יכול לתפור באמצעות דפוס ותיאור להלן.

וכך, ג 'ינס עבור ברבי - דפוס.

כדי לתפור מכנסיים מסוגנן קטן עבור בובה, אתה צריך לקבל חתך קטן של בד ג 'ינס, רזה יותר, כפי שהוא גמיש יותר בעבודה, קל יותר לתפור, מסתבר ושומר את הצורה הרצויה.

ג'ינס לבובות ברבי

הדפס דפוס זה על גיליון נייר, לחתוך אותו לאורך המתאר ולהעביר אותו עם עיפרון פשוט על הבד מקופל פנימה שני פנימה. לאחר מכן, לגזור את הפרטים הדרושים, לא שוכח לעשות קצבות לתפרים, כמו במקרה של תפירה בגדים לאנשים.

אתה יכול לתפור ג 'ינס או באופן ידני באמצעות "מחט הגב" התפר ועל מכונת התפירה מן הצד הלא נכון.

כדי ג'ינס לבובות היו יותר אמיתיים, הפכו אותם מן הצד הקדמי על התפר בצד של המכנסיים, וגם על החגורה קו דקורטיבי עם חוטים צהובים או זהובים. גם על הכיס האחורי אתה יכול לנסות לרקום משהו עם צלב או פרצוף חלק.

אורך הרגל צריך להיעשות קצת יותר מאשר דפוס, כך שהם יכולים להיות עטוף כמה פעמים, וזה גם אופייני ג 'ינס.

ג'ינס לבובות ברבי

אם יש לך עוד בד שנותר בערכה עבור ג'ינס, אתה יכול לתפור אפוד, למעלה או ז 'קט.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 54 = 63

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: