אנחנו עושים כסף במזומן של מטבעות במו ידינו

אם אתה רוצה לעשות מתנה יוצאת דופן עם הידיים שלך, אז אתה בהחלט אוהב את זה עץ הכסף שלך עם הידיים ממחלקה יחידת מטבעות. עבודה זו תשמש הקמע של זה, שגשוג מבטיח, היא תהיה מפותה על ידי האדם שאליו אתה prezentuete שלה.

אנחנו עושים כסף במזומן של מטבעות במו ידינו

לפני שתתחיל, אתה צריך לאסוף מטבעות - מספר שלהם ואת המלים יכול להיות שונה לחלוטין, ההעדפות שלך ייכנסו לתוקף. כמובן, אם אתה נשמר נדיר numismatic, אתה לא צריך להשתמש בהם, עדיף להעריך אותם בחינם על coins.kiev.ua, שם תוכל למכור מטבעות זהב של אלכסנדר 2. אין צורך לתת לנדירות לחנות חייל במחיר של גרוטאות, שימוש טוב יותר שירותי שמאים. עבור המוצר שלך יציע מחיר שוק אמיתי, אשר יאפשר לך לרכוש הרבה סחורות עבור המחט על ההכנסות.

אנחנו עושים כסף במזומן של מטבעות במו ידינו

אז, אנחנו עושים עץ של כסף עם הידיים שלו. אנו מציעים לך להתחיל עם ייצור של תמונה אשר יהיה לקשט את הקירות בבית כלשהו - זה נעשה די פשוט דורש מינימום של חומרים. ובכן, כאשר אתה מיומן באמנות זו, אתה יכול לעשות אפילו עץ כסף עשוי אבן טבעית ומטבעות.

חותכים את הנייר או מפיות כי יהיה לשחק את התפקיד של גזע העץ, ברצועות דקות. לחלח את החסר של דבק PVA ו לסובב אותו כך טופס flagella.

כדי לקשט את הבסיס של כלי השיט, להשתמש בשק - על החומר הזה הכל ייראה יפה מאוד. בשנת שוטונים בד מאולתרים להניח נייר כדי ליצור צורה לחבית, ושורשים. זכור כי "Masterilka" שלך צריך להיראות מסודר, וזו הסיבה, כאשר אתה דבק קווי המתאר קיצוניים של העץ, יש צורך להשתמש בכמות מינימלית של PVA.

השתמש תרמו אקדח כדי ליצור כתר לעץ. אתה יכול לקדם לצייר סקיצה של הכתר, ואז להדביק לאורך קווי המתאר monetochkami, אז "לצבוע" אותם בפנים.

אנחנו עושים כסף במזומן של מטבעות במו ידינו

אם תרצה, מצע הנייר עשוי להיות-צבע מראש - זה לשפוך דבק לכמה כלי, כל הוספת צבע צבע. אתה יכול גם להשתמש חוט.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: