איך לצייר על בדים: עצות מועילות

אם אתם תוהים איך לצייר על הבד, אז אנו ממהרים לרצות אותך - לקשט דפוס, קישוט או דפוס החולצה האהובה עליך או כל פריט אחר של בגדים שאתה לא צריך לרכוש שום כלים מיוחדים.

כדי לצייר תמונה על הבד אתה לא צריך אמנויות חינוך - עיפרון שיעורי ציור בשלבים למצוא באינטרנט כדי לעזור לך ללמוד איך לצייר פרחים יפים, ודפוסים מעניינים. אם אתה לא מרגיש כל היכולות בכלל, ואז להשתמש סטנסיל או להעתיק נייר.

איך לצייר על בדים: עצות מועילות

אבל, כמובן, אתה לא יכול לעשות בלי חומרים, בגלל זה אתה צריך לקנות את הרקמה לציור:
- סמני בד;
- קבוצה של צבעים (עבור מתחילים יש שישה צבעים);
- מברשות בגדלים שונים עם זיפים סינתטיים;
- לוח.

כמובן, מאוד תלוי בבחירה הנכונה של "בד". הדבר חייב להיעשות כותנה (100% כוח), זה לא חייב למתוח הרבה, אחרת זה לא יחזיק דפוס, זה גם לא צריך להיות יותר מדי תמונות. למתחילים מומלץ לבצע את השלבים הראשונים בציור על בד עם חולצות. באשר צבע, זה יכול להיות כל דבר. H, יש כמה טריקים: בחולצות הכהות ייראה כסף מאוד מרשים מתאר זהב על בד לבן כמו הרבה צבעים קונבנציונליים ייראו בהירים יותר.

אם תחליט לצבוע אותו חולצת טריקו, אתה יכול להשתמש בטיפים: ללבוש דבר על קרש הגיהוץ, את האטבים התחתונים לתקן את זה - זה לא יודפס דפוס בצד הלא הנכון. הקפד להציב שכבה עבה מספיק של נייר מתחת לחולצת טריקו, כדי לא להכתים את "אירונר". משוך את הבד של חולצת הטריקו על לוח כמו בד.

איך לצייר על בדים: עצות מועילות

השתמש בגיר צבעוני לשים על דבר הגבולות העתידיים של התמונה - לזכור את כל הלקחים שלהם בציור, אתה יכול להעביר על כלום הבד - הפשטת צלליות תמונה אהובות multgeroya של עיר או יצורים פנטסטיים.

ציור על הבד ניתן להחיל בצורה קלאסית. ראשית, יש צורך ליישם קו מתאר של התמונה הרצויה על החולצה, לתת לו כמה שעות להתייבש, ולאחר מכן בתוך זה לצייר על החלל שנותר. אל תשתמש הרבה מים - זה כרוך "צף החוצה" של גבולות גובה. ואז לייבש את הדבר במשך 24 שעות.

איך לצייר על בדים: עצות מועילות

התמונה חייבת להיות קבועה כך שהיא לא "לשחות" לאחר לשטוף הראשון. כדי לעשות זאת, בצד ההפוך, ברזל דרך גזה, את הטמפרטורה של ברזל צריך להיות מקסימלי עבור סוג זה של בד.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

50 − = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: