שפירית שפיר, סרוגה. Scheme ותיאור

בעונה אופנתית זו, כמו בעבר, בשיא הפופולריות יש כל מיני קישוטים בעבודת יד שנותנים כל תמונה של אינדיווידואליות, נשיות וייחודיות. לכן אנו ממשיכים לספר לכם כיצד ליצור אביזרים חדשים יוצאי דופן בעזרת החוטים ואת קו הסרוגה קונבנציונאלי.

הפעם זה יהיה שאלה של יצירת סיכה מקורית מאוד מסוגנן בצורה של שפירית. כדי ליצור אותו תצטרך כמה גוונים של חוטים "מולינה", אשר משמשים בדרך כלל רקמה, כמו גם בשימוש בטכניקה של אריגה ישירה של baubles, סיכה אנגלית, וו מסרגה מס '2 או 2.5, בהתאם לעובי חוט העבודה ומחט רגילה עם עין רחבה.

שוקה של שפירית, סרוגה

מוצר זה מורכב של אלמנטים בודדים, אשר תפור מכן יחד.

שוקה של שפירית, סרוגה - תיאור צעד-אחר-צעד של היצירה.

שלב ראשון. באמצעות ערכת להלן, לחבר את פלג הגוף העליון של שפירית עם חוטים של גוון ירוק כהה. חלק זה קשור רק בשורות של עמודים ללא מפית עגולה, החל מהחלק התחתון של הזנב, בהדרגה ביצוע תוספות, במקומות הנכונים המופיעים על התרשים וכלה בחלק העליון של הראש.

שלב שני. לאחר מכן, תוך שימוש בתרשים B, חוטי משיכה כחולים כהים מקשרים שני כנפיים עליון זהות של שפירית, לסירוגין בטורי דפוס ללא לולאות סרוגה ואוויר.

שלב שלישי. לאחר מכן, על פי תבנית C, גם עם פתילים מחוספסים בצבע כחול, לחבר שני כנפיים התחתון התחתון כנפיים, אשר מורכב קשתות של שלוש לולאות אוויר ועמודות ללא שכמייה.

שלב רביעי. כדי להסיר שתי עיניים עבור שפירית שלנו, השתמש תרשים D.

שלב חמישי. המשך להרכבת שפירית. לתפור במדויק עם מחט חוט אל הגוף של הכנף, ואז העיניים.

שלב שש. בצד האחורי, לתפור סיכה אנגלית לגוף שפירית ולסיים את העבודה.

שוקה של שפירית, סרוגה

סרוגה סרוגה שפירית - מוכן!

כמו כן, באמצעות יחידת הורים שלנו אתה יכול לקשור עגילים יפים "חמניות".

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

68 + = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: