טמבור סריגה. Potholders

בדרך כלל, סריגה tack הסרוגה או סריגה מחטים היא משימה פשוטה מאוד קל ואפילו עבור needlewomen beginnerswomen שיש להם רק שולט יסודי תבניות סריגה למתחילים.

טמבור סריגה. Potholders

אלה דברים קטנים הדרושים שנעשו על ידי הידיים שלו לעשות כל פנים יותר חם וחם, ולכן הקפד להפוך את עצמך בהיר ואלגנטי, סרוגות potholders בטכניקה של סריגה שרשרתואני ואנחנו נעזור לך בזה ואספר לך בפירוט איך לעשות את זה.

וכך, איך לקשור potholders - -, בטכניקות של סריגה tambour.

ראשית, עלינו למצוא את החומרים והכלים המתאימים, דהיינו:

- חוט אקרילי של שני צבעים (לדוגמה, צהוב וירוק) - 15 גרם כל אחד;

- א הסרוגה מס '1,5-2, אחד כי הוא נפוץ להכנת מפיות סרוגות.

תיאור תפקיד:

טמבור סריגה. Potholders

החלק העליון של הציוד.

אנחנו לוקחים חוט של צבע צהוב ומחייגים שרשרת של 6 לולאות אוויר (סגן נשיא), ואז נצטרף אליו בטבעת בעזרת טור חיבור (ST חיבור).

Post

שורה ראשון. אנחנו לסרוג 6 סמנכ"ל / אני טור עם הסרוגה (ST c / n) בזירה - 3VP /, וחזור מ / אל / ארבע פעמים. סך של שש פעמים ולסיים סדרה של קשרים. CT.

מספר השני. אנו נסרוג על פי תוכנית הסדרה, לצרף כל קרן הקודמת על פי התוכנית וגימור סדרה של קשרים. CT.

פרח potholders.

מן החוטים של צבע ירוק, נכתוב שרשרת של 6 EPs לחבר אותו לטבעת בעזרת שיתוף.

Post

שורה ראשון. Knit להרים 5 BN 2 PT / n (לא גמור) לסרוג יחד בטבעת - 4VP, / 1 בר בלי SC (CT w / o) בטבעת - VI 2 - 4 PT / n (לא גמור) לסרוג יחד טבעת - 4 / / וחזור מ / ל / ארבע פעמים, סה"כ רק 6 פעמים. בואו לסיים כמה כבלים. CT.

החלק התחתון של הציוד.

בחוטים של צבע ירוק, אנחנו נכתוב שרשרת של 6 EPs לחבר אותו לטבעת בעזרת שיתוף.

Post

שורה ראשון. אנחנו לסרוג 3 סגן נשיא להרים / 11 CT c / n בזירה ולסיים את שורת החיבורים. CT.

מספר השני. אנחנו לסרוג 4 מרים מרים - עמודה אחת עם שני צמרות (CT c2 / n) במעלית 1 סגן נשיא / 2 ST c2 / n לתוך הבא ST / מהשורה התחתונה / וחזור מ / אל. בואו לסיים כמה כבלים. CT.

סדרה שלישית. לסרוג 4 VI הרמת - 1 CT C2 / n של הרמת VI 1 - 1 CT C2 / n C2 PT הבא / n של C2 PT שורה / 2 נמוך / n C2 PT הבא / n של השורה התחתונה - 1 CT C2 / n ב CT הבא c2 / n של השורה התחתונה / וחזור מ / אל. בואו לסיים כמה כבלים. CT.

שורה ארבע. לסרוג 4 VI הרמת - 1 CT C2 / n של הרמת VI 1 - 2 PT C2 / n הבא 2 PT C2 / n השורה התחתונה / 2 PT C2 / n C2 PT הבא / n של השורה התחתונה - 2 PT C2 / n ב 2 הבא c2 / n של השורה התחתונה / וחזור מ / אל. בואו לסיים כמה כבלים. CT.

שורה החמישית. אנחנו לסרוג 1 סגן הרמת - 1 ST b / n ב ST c2 / n של השורה התחתונה. בואו לסיים כמה כבלים. ST וחותכים את החוט.

שורה של השישית. אנחנו לסרוג חוט של צבע צהוב 4 סגן הרמת - 1 ST c2 / n ב ST b / n של השורה התחתונה. בואו לסיים כמה כבלים. ST וחותכים את החוט.

השורה השביעית. סריגה חוט הרמת ירוק 1 סמנכ"ל - 1 כפות b / n את CT הבא w / o של השורה התחתונה - 1 "פיקו" - / 2 כפות b / n ב 2 ב 'כפות הבא / n בשורה התחתונה - 1 "פיקו" /, לחזור מ / אל. בואו לסיים כמה כבלים. ST וחותכים את החוט.

לולאה.

אנו נבחר שרשרת של 30 EP, נשים טבעת בטבעת ונקשור סדרה אחת של ST b / n.

בנה.

אנחנו לתפור את החלק העליון ואת הפרח, ולאחר מכן לתפור אותם על התחתונה עם מחט עם חוט.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

50 − = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: