פתית השלג הידידותי לסביבה מן הגפן. כיתת אמן עם צילום צעד אחר צעד

אין דבר טוב יותר מאשר מתנה שנעשו על ידי עצמך. הוא חדור אהבה, עם החום של הידיים, של הנפש האנושית. ואין דבר טוב יותר כאשר מתנה לא להרוס את הטבע, אלא להיפך, משמר אותו. בכל סתיו, מיליוני תושבי קיץ לחתוך ענבים לשרוף גפנים מיותרים.

חכה! אלה, עכשיו כבר לא צריך "מקלות" אתה יכול לעשות מלאכת יד נפלא עשוי מחומר טבעי! אני רוצה להביא לידיעתך פתית שלג, אשר ילדים יכולים בקלות לעזור לך לעשות. הבסיס של פתית השלג הוא הגפן, אבל אתה יכול להשתמש בכל העצים יותר או פחות עבה.

פתית שלג מגזע

עבור ייצור פתיתי שלג מגפן, אנו חותכים את "קרני" של פתית השלג שלנו בעתיד. מידות, כמות - הכל תלוי רק בדמיון.

פתית שלג מגזע

ועכשיו אנחנו ממשיכים את המעניין ביותר! אנחנו מתחילים לקשט את פתית השלג. כאן אנחנו יכולים לעזור לענפים סניפים. אנחנו צריכים אותם רק קצת לתת את החורף קסם. בכל פארק אתה יכול בקלות למצוא מחטים מתאימים. כל דבק עם אקדח דבק או רגע דבק.

פתית שלג מגזע

ואז הכל מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. השתמש בכל שאריות ופסולת מן המחט הקודמת, חרוזים, נייר עטיפה, חוט, כפתורים, חרוזים, עוקצים. באופן כללי, כל מה שאתה מוצא בהישג יד. אל תפחד לנסות!

פתית שלג מגזע

פתית שלג מגזע

וכאן ידידותית לסביבה פתיתי שלג מגפן, אשר מעולם לא להמיס מוכן! מתנה כזו לא רק לקשט באופן מושלם כל פנים, אבל גם יזכיר לך את הקיץ בערב חורף קר!

פתית שלג מגזע

פתית שלג מגזע

מחבר: Ageeva לודמילה Georgievna

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

86 − 77 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: