פרסה במו ידיהם. התמונות הטובות ביותר, רעיונות וכיתות אמן

עם כניסתו של השנה החדשה 2014, אשר יבואו אלינו בחסות החיה החזקה, המפוארת, הצודקת והנאמנה של סוס העץ הכחול, נשים רבות חושבות על כך איך לעשות פרסה עם הידיים שלך, כך שכל השנה הקרובה בבית שלטה בשגשוג, בשגשוג, בבריאות ובאהבה.

בין היתר, זה פרסה נוי שיכול להיות אחד המתנות יוצא דופן שנעשו על ידי הידיים של אחד, אשר אתה יכול להציג את בני משפחה, חברים, או עמיתים לעבודה. לכן החלטנו להכין לך גיבוי קטן של כמה כיתות אמן מעניינות, שבהן נספר מהן פרסות דקורטיביות אתה יכול לעשות את זה בעצמך.

אז, איך לעשות פרסה דקורטיבית - כיתות אמן מעניין.

מספר כיתה א '. חוט סרוגה סרוגה.

פרסה במו ידיהם

הנה פרסה סרוגה מקורי, יכול להיות לא רק מתנה ראש השנה הסמלי בשנה של הסוס, אלא גם צעצוע עץ חג המולד המקורי, על מנת להפוך אותו תצטרך את החומרים הבאים ואת הכלים:

- זהב כותנה mercerized או חוט ויסקוזה עם תוספת של חוט lurex;

- וו הסרוגה מספר 2;

- מילוי מלאכותי (סינטפון);

- לב דקורטיבי;

- סרט פלסטיק פרחוני דק.

תיאור העבודה שלב אחר שלב.

שלב ראשון. פרסה סרוג שלנו יהיה מורכב משני חלקים זהים לחלוטין, כך לחבר אחד מהם אתה צריך להקליד שרשרת של עשרים וחמש לולאות אוויר.

שלב שני. בשורה השנייה, יש צורך להתחבר לולאה אוויר השני ממנו ולקשור עשרים ושלוש הודעות זהות ללא סרוגות, כל עמודה להיות קשור מ לולאה אוויר אחד של השרשרת. בסוף הסדרה יש לשחרר שתי לולאות נוספות.

שלב שלישי. בשורה השלישית, אתה צריך לסרוג שלוש עמודות, בלי SC, כל מן לולאה נפרדת של השורה התחתונה, אז מן הלולאה הרביעית בשורה התחתונה vyvyazat שלוש עמודות מימין, בלי SC, אז מחדש לסרוג שלושה טור, בלי SC, כל לולאה אחת בשורה התחתונה, ושוב בלולאה הבאה בשורה התחתונה, עוד שלושה תפרים ללא סרוגה. Pvotoryat ובכך לסירוגין עד סוף הסדרה, בסך הכל חמש פעמים, שתי לולאות באוויר מספר לסיים לעלות.

שלב רביעי. את השורה הבאה כל צריך להיות קשור עם עמודות ללא סרוגה, עם עמודה אחת מכל לולאה התחתונה. בסך הכל, שלושים ושלוש עמודות ללא סרוגה ושני לולאות הרמת אוויר צריך להופיע בשורה.

שלב חמישי. יתר על כן, בשורה החמישית, עליך לקשר את החמישה עמודי התווך, בלי SC, כל לולאה אחת בשורה התחתונה, אז מן הלולאה השישית vyvyazat שלוש עמודות מימין, בלי SC ואז לסרוג חמש עמודות, בלי SC כל לולאה נפרדת של השורה התחתונה, חוזר בתנודות דומות ואחריו חמש פעם אחת עד הסוף של השורה, ואז להתיר את שתי לולאות הרמת האוויר.

שלב שש. בשורה השישית הוא הכרחי vyvyazat שישה ברים ללא SC, כל לולאה אחת בשורה התחתונה, ואת השביעי של הלולאה vyvyazat שלוש עמודות מימין, בלי SC ואז לסרוג SC שישה ברים ללא כל לולאה נפרדת של השורה התחתונה. חזור על זה לסירוגין עד הסוף של השורה 5 פעמים לסיים עם שתי הרמת אוויר לולאות.

שלב שבע. בשורה השביעית, יש צורך להתיר רק טור אחד ללא הסרוגה מכל לולאה של השורה התחתונה ולסיים את העבודה.

פרסה במו ידיהם

שלב שמונה היא בדיוק אותה תוכנית היא גם את המחצית השנייה של פרסה. לאחר מכן, שני החלקים מחוברים אחד עם השני כלפי מעלה והם קשורים סביב עגול מבחוץ ובפנים על ידי שורה אחת של הודעות מחובר ללא הסרוגה.

פרסה במו ידיהם

שלב התשיעי. אחרי כמעט כל פרסה קשורה, יש צורך להשאיר חור קטן שדרכו צעצוע הוא ממולא עם צמר גפן סינתטי או סינטפון מלא דבקה.

פרסה במו ידיהם

שלב עשר. סרוגה פרסה למזל עם הידיים שלך - הוא מוכן, זה נשאר רק כדי לקשט אותו עם לב אדום קטן, לתפור אותו מהצד וקלטת פלסטיק דק פרחוני. לקמיע זה הביא לבית לא רק מזל טוב ואושר, אלא גם אהבה.

שלב אחד-עשר. המגע הסופי, כך שהפרסה היתה תלויה על הדלת, על הקיר או על המאוורר של עץ השנה החדשה, חתכנו ממנו שרשרת של לולאות אוויר.

פרסה במו ידיהם

מחלקה מס '2. פרסה משמר עם הידיים שלך.

פרסה במו ידיהם

פרסה קמיע לא רק להיות מרכיב מקורי בעיצוב הבית שלך, אבל גם להגן עליו מפני כל הרע ומרעיש. כדי להפוך פרסה כזו תצטרך את החומרים הבאים:

- אריזות קרטון לאריזות עבור המצע;

- חוט דקורטיבי או חוט;

- חתיכות בורל;

- אגוזי מלך - שניים או שלושה חלקים;

- זרעים - עשרה עד חמישה עשר גרגרים;

- ראשי שום קטנים - שניים או שלושה חלקים;

- עלי דפנה - שניים או שלושה חלקים;

- קרום תפוזים ולימון - שניים או שלושה חלקים;

- דבק;

- ביצים מלוחות לבירה - שתי חתיכות;

- עיפרון פשוט;

- דגנים קטנים של אורז, פרג, כוסמת, חיטה, וכו '

- מספריים.

תיאור העבודה.

שלב ראשון. ראשית על פיסת אריזה מקרטון גלית, זה אפשרי עבור התיבה חייבת לצייר גודל נעל עיפרון ביד חופשי כ ארבעה עשרה סנטימטרים בגובה, ושנתי עשרה רוחב.

שלב שני. לאחר מכן לחתוך בזהירות את סקיצה וכתוצאה מכך על קווי המתאר.

שלב שלישי. לאחר מכן, אתה צריך להתחיל לקשט את הפרסה עם חוט או חוט. כדי לעשות זאת, קצה אחד של חוט עם טיפת דבק מודבק לגן עדן פרסה ולאחר מכן להתחיל לעטוף את החומר סביב במעגל עם סלילים עבים. הקצה השני של החוט הוא קבוע גם עם דבק.

שלב רביעי. פריסה צריך להיות חתך ריבועים קטנים להדביק אותם על החלק הקדמי של פרסה בסדר שרירותי, ובכך ליצור תפאורה עבור השומר.

שלב חמישי. עכשיו על חתיכות של שק יש צורך להדביק זרעים ודגנים קטנים אחרים, אשר מסמלים עושר בבית. מהם ניתן לפזר כמה קישוטים, פרחים או פשוט להדביק אותם בקבוצות קטנות.

פרסה במו ידיהם

שלב שש. הבא, לקחת את הדפנה משאיר ולהדביק אותם על קמיע - הם מביאים מזל טוב.

שלב שבע. בעקבות עלי דפנה, יש צורך להדביק ראשי שום קטנים, אשר יסיע משם את כל הרוחות הרעות מהבית.

שלב שמונה. חתיכות של רצועות מנדרינה ולימון קליפה חייבות להיחתך, ברוחב של כחמישה מילימטרים, ואז קריסת רוזטות הקטנות האלה, אשר מודבקים ובהמשך גם חייב להדוף כקישוט.

שלב התשיעי. ניתן גם להוסיף פרסה דקורטיבית עם קונוסים קטנים אורן להדביק על זה שני בייגלה קטן, אשר תספק שגשוג בבית.

שלב עשר. פרסה מזכרת במו ידיהם - מוכן, הוא נשאר רק כדי לצרף חוט דקורטיבי זה כך שזה יכול להיות תלוי על הקיר או מעל הדלת הקדמית.

כמו כן, באמצעות רעיון זה, אתה יכול לקשט את בסיס קרטון של פרסה וחומרים אחרים, למשל, אם להדביק את הבסיס כולו עם פולי קפה, תקבל את המקור שנוצר פרסה עם הידיים שלהם מהקפה.

מחלקה מס '3. פרסות מלאכה במו ידיהם מבצק מלוח.

ישנם חומרים רבים ושונים שיכול להתבצע פרסה דקורטיבית יפה, שניים מהם קרטון הפתיל אמרנו לך מעל, אבל עכשיו אנחנו רוצים לספר את האופציה השלישית של הקמת בית קמע מבצק מלח.

פרסה במו ידיהם

כדי ליצור פרסה כזו אנחנו צריכים את החומרים הבאים וכלים:

להכנת בצק מלוח:

- קמח חיטה - מאתיים גרם או כוס אחת;

- מלח מטבח - מאתיים גרם או כוס אחת;

- מים קרים - מאה עשרים וחמישה מיליליטר;

- צבע גואש בצבע חום.

וכן

- ניצני ציפורן חריף;

- לכה אקרילית.

תיאור של עבודה לפי צעדים.

שלב ראשון. כדי להתחיל עם קמח, מלח ומים, אתה צריך ללוש את הבצק, אשר בעקביות צריך דומה פלסטלינה רכה.

שלב שני. הבא, את הבצק צריך להיות מחולק לשני חלקים, עם חלק אחד גדול יותר מאשר אחרים.

שלב שלישי. לאחר מכן, על החלק הקטן של הבצק, אתה צריך להוסיף צבע חום גואש ומערבבים אותו היטב, כך שכל זה מקבל את אותו גוון חום אפילו.

שלב רביעי. עכשיו אתה יכול להתחיל לעבוד. ראשית, אתה צריך לקחת בצק לבן להתגלגל ממנו נקניקיות שומן קטן. אז אתה צריך לקפל אותו לצורה דומה פרסה בעדינות למתוח אותו עם האצבעות שלך, ויצרו את הדפוס הרצוי. אם אתה מתקשה מיד לעצב את הצורה הרצויה, תצטרך מראש שנעשו פרסה עם הידיים שלך עשוי נייר, באמצעות אשר כתבנית, אתה יכול ליצור את העבודה הרצוי.

שלב חמישי. הבא, אתה צריך לקחת בצק חום, לגלגל אותו לשכבה דקה, על שניים או שלושה מילימטרים עבה, ולאחר מכן לחתוך את העלים הקטנים, דומה בצורתם של אלה דפנה. בסך הכל יש צורך לעשות חמישה עלים - כן גדול, שלושה קטנים וארבעה קטנים יותר. כדי להפוך את העלים נראים יותר כמו אלה אמיתי עם סכין עבור דוגמנות עם חימר, אתה צריך ליישם דפוס דק עליהם.

פרסה במו ידיהם

שלב שש. לאחר מכן, הדבק צריך להיות מודבק באמצע פרסה ומשלימים עם אפונה קטנה, מעוצבים מתוך בצק לבן עם אמצע ניצן של ציפורן ריחני.

שלב שבע. לאחר מכן, כדורים קטנים, נוצרו מן הבדיקה חום, אתה צריך לקשט את החלקים הצדדיים של פרסה.

שלב שמונה. פרסה מוכנות עשוי בצק עלים, אז יש צורך להשאיר אותו יבש לחלוטין, ולאחר מכן לשטוף אותו עם שתי שכבות של לכה אקרילית ברורה.

מחלקה מס '4. פרסת פרסה.

מתברר פרסה יכול להיות לא רק פריטים דקורטיביים בפנים, צעצוע, קמע או מזכרת, זה יכול להיות גם ממתק מתוק, אם עשוי שוקולדים. כיצד להפוך פרסה כזו, אנו אגיד לך למטה בכיתה זו מאסטר.

פרסה במו ידיהם

לצורך עבודה נצטרך:

- ממתקים שוקולד בצורת מטבעות;

- אריזה קרטון חזק;

- נייר גלי של צבע זהוב;

- צמיד זהב דקורטיבי;

- אקדח דבק;

- עיפרון פשוט;

- מספריים;

- דק דבק דו צדדי.

תיאור של עבודה לפי צעדים.

שלב ראשון. תחילה עליך לצייר שרטוט של פרסה עם עיפרון פשוט על גליון של קרטון אריזה הדוק, שרוחבו לא צריך להיות יותר מארבעה סנטימטרים, גובה עשרים ושניים סנטימטרים ורוחב של הדמות הכוללת של שנים עשר סנטימטרים. לאחר מכן השתמש במספריים חדים כדי לצייר את הפרסה בזהירות.

שלב שני. יתר על כן, בסיס קרטון קיבל צריך להיות מחובר גיליון מקופל של נייר גלי זהוב, אשר משמש לעתים קרובות את הטכנולוגיה של עיצוב סוויטה מוקף עיפרון פשוט.

שלב שלישי. את הציור המתקבל על נייר גלי יש לחתוך גם לאורך הקונטור, דבר שיביא לשני חלקים זהים.

שלב רביעי. ואז, עם החסר של נייר גלי של צבע זהוב, יש צורך להדביק את בסיס הקרטון של פרסה zadekorirovat אותו לאורך קצה של חוט הזהב, הדבקה אותו עם אקדח דבק.

שלב חמישי. הפרסה מוכנה, עכשיו יש צורך לעשות את זה מתוק. כדי לעשות זאת, לקחת את המטבעות שוקולד דבק על כל משטח פרסה עם חתיכת ויסקי דו צדדי. לכן, אתה יכול דבק נעל מצד אחד או שניים, תלוי כמה ממתקים יש לך. גם עבור העיצוב של פרסה מתוק, אתה יכול להשתמש סוכריות אחרות של צורה עגולה עם בסיס שטוח באריזה הפרט.

פרסה מתוק עשוי להיות מוצג בצורה זו, לקשט בנוסף עם קשת או אריזה שקופה צלופן או עושה עבור זה מעמד נוסף פזורים עם ממתקים.

אנו מקווים כי אהבת את כיתות המאסטר שלנו על יצירת פרסות דקורטיביים בעצמך, להלן אנחנו רוצים להציע לך עוד כמה תמונות של הרעיונות המקוריים ליצירת פרסות כאלה.

פרסה.

פרסה במו ידיהם

פרסה מעץ בעבודת יד.

פרסה במו ידיהם

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 79 = 81

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: