פרווה עץ מקרוני ידי עצמו. כיתת אמן עם צילום צעד אחר צעד

הבת שלי ואני כבר מחכה השנה החדשה יותר מחודש! רציתי לעשות משהו קסום עבור עצמי, עבור המשפחה שלי. אז הם החליטו לבנות עץ חג המולד מפסטה. איך בדיוק לעשות את זה - לא ידעתי, אבל החלטות נעשו במהלך העבודה. בסוף העבודה, סיכמתי את התוצאות עבור עצמי, אני אשמח לשתף אותם!

אז, עבור ייצור עצי אשוח עם מקרוני אתה צריך:

1. 1 ק"ג פסטה (צינור עם קצה אלכסוני),

2. דף נייר עבה (במקרה שלנו - פיסת טפטים),

3. למילוי קונוס - סינטפון,

4. לתמיכה של הבנייה - את כיסוי פלסטיק העוגה צורה עגולה,

5. דבק טיטניום,

6. ריסוס יכול, צבע ירוק, רצוי עם גוון אזמרגד.

לקישוט: לכה עם ניצוצות (אתה יכול רק נצנצים), חרוזים, ממתקים. הכוכב עשוי גם נייר רגיל, בסיוע סטנסיל, צבוע עם לק ציפורן עם ניצוצות, שני כוכבים זרחניים מודבקים למרכז משני הצדדים.

עץ אשוח ממקרוני בידיים

אנחנו דבק את חרוט מתוך פיסת נייר. מלאו אותו עם סינטפון המוזכר. לקבלת חוזק מבני למכסה לשים על אלומת האור של טיטניום דבק עוגה, דבק, מחכה הדבק להתייבש ותופס. החרוט מוכן. המשך לשלב הבא. קח את הפסטה המוכנה, לקחנו שתי כיתות: ספגטי אלה היו דקים יותר, רחב יותר מאשר לאחרים, אבל קצר יותר.

עכשיו הגיע הזמן לקבל "אוויר לתוך הריאות", סבלנות לרדת לעבודה זמן רב ביותר: מקרוני אחד מודבק חרוט. זה כיף לקח לנו בערך 8-9 שעות, בגלל "נזק של דבק", ייבוש לוקח הרבה זמן, ולכן האפשרות הטובה ביותר היא לשפוך את הדבק לתוך המכסה, ואז לקחת טיפה של דבק מיובש מיד דבק זה.

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

כשהאריה "פסטה" מוכנה תיאורטית, אנחנו ממשיכים לשלב הבא: צביעתה. שלב זה הוא, באופן עקרוני, הפשוטה ביותר. לשם כך, אנו משתמשים אירוסול יכול. טוב צבוע ב 2 שלבים: צבועים ראשונים המתנה שונה עד שהצבע יבש, ושוב, כי זה היה צבוע, בלי שום פערים.

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

עץ אשוח ממקרוני בידיים

בעוד היופי שלנו מתכונן לשלב הבא, הגיע הזמן לבנות כוכבית על סטנסיל שצוין. זה היה גלוי, כי כוכב זה של עבודה ידנית, עשינו את זה מן הנייר הלבן הרגיל עבור העיתונות, יש צבוע את זה כרגיל לכה שקופה עם ניצוצות. בעיקרון, זה נראה טוב מאוד.

עץ אשוח ממקרוני בידיים

הצבע התייבש. בעוד לקשט את עץ חג המולד, בילינו 4 צנצנות של לכה, כך היה מגוון של צבעים של בלזם. הריחות, כמובן, מדהימים, אבל, כפי שאתם יודעים, היופי דורש הקרבה. העיקר ברגע זה הוא שהילד למען זה אתה לא קרוב. עבור ילדים, זה עדיין מזיק. תן לו לחסוך כוח לקשט את היופי בחורף.

לקישוט כמו צעצועים חג המולד, השתמשנו חרוזים ממחרוזת החתונה שלי. לבוש יופי כזה כבר לא תירוץ, אז החלטתי לתת להם חיים השני. סוכריות נקנו מראש. כל זה גם הדביק את מהדק טיטאן לעץ חג המולד עצמו. השלב הזה עדיין הכי נעים, העבודה התקרבה לסופה, והתוצאה כבר נראתה לעין.

עץ אשוח ממקרוני בידיים

במשך כל העבודה בילינו שלושה ימי חופשה - מיום שישי בערב ועד יום ראשון בערב. בלילה, מומלץ לשלוח אדרה לישון על המרפסת, לתת "ריח טבעי" להתפוגג. אחרי כל זה, אפשר רק ליהנות יופי כזה, כי אדרה מ מקרוני ידי עצמו באמת התברר יפה!

מחבר: Lyubov Chumakova ובתו Olesya

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 14 = 23

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: