מה ניתן לעשות מ שואב אבק ישן? רעיונות מעניינים

אין זה נדיר לקרוא למצב שבו שואב אבק מודרני חדש, למשל, שואב אבק דייסון, אשר יש קבוצה מצוינת של מאפיינים, הוא קנה לתוך הדירה. כדי לבצע רכישה כזו רווחית יותר, אתה יכול להשתמש בקטלוג של סחורות ומחירים בחנויות מקוונות e-Katalog. ומה במקרה זה לעשות עם היחידה הישנה, ​​אשר עדיין די עובד? אנו נספר לכם אפשרויות מעניינות.

מה ניתן לעשות מ שואב אבק ישן? רעיונות מעניינים

"כדור מעופף"

הילדים בהחלט ייהנו מהכיף שנקרא "כדור מעופף". כדי לעשות את זה, אתה צריך לקחת כמה כדורי פינג פונג בעדינות לנקב את הקירות עם סיכות דקות משני הצדדים. ואז, באמצעות מספריים פקידותית, לחתוך רצועה של צנצנת קלקר (אתה יכול להשתמש צנצנות מעוגת תינוקות או יוגורט). הרצועה צריכה להיות 1 ס"מ רוחב ו 5-7 ס"מ.זה בסדר אם אתה לחתוך אותו עם קצת שולי. החלק קלקר יפעל כמו מדחף, לנקב אותו בדיוק באמצע לשתול אותו על פיר הסיכה. לקבלת סיבוב קל מהחלק העליון והתחתון של רצועת, במקום חרוזים קטנים עם חורים שיפעלו כמו מסבים. מלמעלה, קצה הסיכה כפוף כך סיבוב של המדחף הוא קל, אבל אין משחק מוגזם על הציר.

עכשיו יש צורך להכין שואב אבק עם צינור מחובר "לנשוף". אספקת האוויר להתאים כך תחת השפעתו של מדחף סילון מכוון הסתובב, ואת הכדור הרקיע באוויר. אתה יכול מראש צבע את הכדור בצבעים מצחיקים, כך כיף הפך להיות יותר כיף.

מה ניתן לעשות מ שואב אבק ישן? רעיונות מעניינים

רעיונות אחרים

כמובן שהיחידה הישנה, ​​אבל המתפקדת היטב, יכולה לשרת לא רק את משחקי הילדים ההומואים, אלא גם למטרות מעשיות יותר. אם הצינור מחובר לשקע, אז מכשיר מעולה שאיבה של בריכות גומי, מזרנים, וכו 'יתקבלו. כמובן, מראש יש צורך לנקות ביסודיות את המכולה המקבלת של אבק ופסולת אשר בטח צברו במהלך המבצע - הם לא צריכים להיכנס לתוך החפץ מנופח.

בבית הווילה היחידה יכולה לשמש לניקוי משטחים שונים מפני פסולת קטנה ואבק. לכן, אתה יכול לנקות את שבילי הגן, טרסות, וכו ' הצינור חייב להיות מחובר שוב לנשף, ובסוף זה צריך להיות מצויד עם זרבובית עם חור צר. סילון האוויר, שיצא מהצינור, יזכה במהירות גבוהה, אשר למעשה יהיה מכה את פסולת קטנה.

מה ניתן לעשות מ שואב אבק ישן? רעיונות מעניינים

אתה יכול להשתמש במכשיר בבית המלאכה בבית שלך, למשל, אתה יכול למצוץ אבק דק אחרי עבודה עם פאזל חשמלי או לפוצץ את המשטחים לפני הציור מן האבק.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

84 + = 92

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: