פרחים מחרוזים. ערכות נושא

אם אי פעם עשית חרוז, באמצעות ערכות צבעים מחרוזים, אז בטוח למדי דרך אחרת להסתכל על ניצנים חיים, לראות אותם מזווית אחרת, להקדיש תשומת לב מיוחדת אלה דברים קטנים שלא נראו קודם. אפילו את ההבדלים הקטנים ביותר בין פרחים בודדים של צמח אחד הפך גלוי. זה אומר שהפכת להיות קשוב יותר. וזה כל כך! החרוזים של היצירות המדהימות והיפות הללו של הטבע אפשרו להתגלגל ולראות את העולם. עכשיו תשומת הלב נמשכת אל צורת עלי הכותרת והעלים, מספרם וצלם. לפעמים זה יהיה רצוי להסתכל מתחת לניצן לשקול פרטים גביע, להשוות גבעולים.

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

העיניים נעשו קשובות וקשובות יותר ליצירות הטבע, לפארם של צבעי הפרחים, אשר מושך ומזמין דבורים ופרפרים. כל צבע של חרוזים הוא יחיד. הוא מגלם את התכונות והצורות המובנות בלבד. לכן, לא ניתן לשלב פרחים מחרוזים לקטגוריה אחת. הם ארוגים עם טכניקות ושיטות שונות. כדי לעבוד על כל פרח שאתה אוהב, תצטרך חומרים כאלה וכלים:

  1. חרוזים,
  2. חוט עבור nose ועל המוט,
  3. חוט לתלייה,
  4. חוטים ויסקוזה או ניילון,
  5. פינצטה,
  6. מספריים,
  7. nippers.

לשם ביצוע גרדניה ופריזיה, נעשה שימוש בטכניקה הצרפתית של אריגה. עלי כותרת עשויים צורה עגולה, עגולה. בגודלם, הם צריכים להיות שונים, בהדרגה הולכים ופוחתים עד אמצע. בתרשים ניתן לראות את שיטת אריגת עלי הכותרת ועלי הגרדיה והפריזיה. את עלי הכותרת סיים נאספים הניצן בצורה כזו כי הם על גבי אחד על השני על ידי מאוורר, ולכן ספירלה הוא גויס למרכז.

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

קלמאטיס מורכב מ -5 עלי כותרת ומספר גדול של אבקנים קטנים במרכז הקורולה. העלים המחודדים שלהם מגויסים בטכניקה של אריגה עגולה (היא מוצגת בתרשים שלהלן). עלי כותרת קלמאטיס עשויים לבן, ורוד וסגול; אבקנים - ארגמן. העלים ארוגים באותו אופן כמו עלי כותרת, והם מורכבים לתוך חבילות של שלושה. מחוכרי קלמטיס הם אפילו לא, מעוקל מעט, עם קצוות מסולסלים. בעקבות הדוגמה של זלזלת, כלניות נעשות עם פרחים. אבל עלי הכותרת שלהם הם בדרך כלל גדולים יותר, ו 4 חתיכות נאספים הניצן. מרכז הכלנית הוא צהוב.

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

ביצוע איריס גן, חשוב מאוד להעביר את נכונות צביעה של עלי כותרת. אחרי הכל, את הצבעים של כחול סגול לזרום בצורה חלקה לתוך אותם, ומסתיים עם לבנים. אירוסים של חרוזים, כמו פרחים רבים אחרים, הם מתוח על ידי קשתות על חוט. בעיקרון, לעבוד עליהם הוא לא משהו מסובך, למעט עיבוד צבע. את pistils של אירוסים הם די מורגש, והם עשויים 2-3 קשתות ארוכות של חרוזים צהובים. הפרח הולך מהר: שני צרורות של 3 עלי כותרת הם מהודקים, על גבי אחד על השני, מתווספים להם pistils. הניצן קבוע על גזע. ארוך, מלבני משאיר של אירוסים גם קלוע על קשתות.

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

על פי התוכנית הבאה, אתה יכול לעשות קאנה עדינה, אשר לגדול בטבע במגוון צבעים ענק. ניצנים הם רצועת חרוזים כפופים לתוך צינור. עלים של מנהרות נעשים על פי הדוגמה של אירוסים. קאן, אתה יכול לגוון כל זר פרחים של חרוזים. אלה פרחים גבוהים יהיה תוספת מצוינת יצירות של בעבודת יד. באופן כללי, באמצעות חרוזים, "פרחים. ערכות נושא » יכול להיות מועשר עם קישוטים: פרפרים, שפיריות, ירקות עשירים, וכו '

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

התמונה הבאה, המתארת ​​סכימה של פרחים מחרוזים, מציעה לטוות ניצן פורח גדול של חרצית. עלי כותרת רבים שלה הם גויסו באמצעות הפחתה רצופה של לולאות קטנות של חרוזים. וככל שיותר מהם, כך נראה הפרח צפוף יותר. ניצן פתוח יכול להתבצע עם טכניקה צרפתית, מה שהופך 10-11 עלי כותרת הצביע וערום אותם בשתי שכבות. מרכז צהוב גדול עשוי לולאות נמוך.

פרחים מחרוזים. ערכות נושא

"פרחים של חרוזים" ערכת ומלאכות עליהם קל לעשות בעצמם, לפעמים אפילו להשלים אותם עם הפנטזיות שלהם, לשנות את צורת הרכב או קנה המידה צבע.

פרחים עשויים חרוזים ניתן להשתמש בבטחה דוגמנות בגדים, לצרף אותם השמלה או את הכובע. גם פרחים מלאכותיים ניתן לשים בסל או אגרטל, לקשט אותם עם פינה בבית. מ אלמנטים פרחוניים בודדים, קליפ שיער או סיכה הוא עשה.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: